Vissza a Főoldalra
 

Feliratkozás Hírleveleinkre!
Adatvédelmi Tájékoztató
Ország Boltja 2011 Népszerűségi díj Egyéb kategória II. helyezett Ország Boltja 2012 Népszerűségi díj Hobbi és kellék kategória III. helyezett
Most ingyen kezdhetsz el játszani a Túlélők Földjén!
Kattints ide a részletekért...
Nézz be kártyaboltunkba!
Hatalom Kártyái – Hóditások december 10.
A pillanat képe
Törzsi sámán
(Shadowrun archetípus)
Küldd el képeslapként!
A törzsi sámánok közül sokan a Holló hívását követik, és a vadonban, a nyílt ég alatt élnek.
Nézz szét a galériában!
Hódítások lapok a versenyen
XLI. Alanori Mini Olimpia - Eredményhirdetés
Búcsú a postafióktól
Beholderes HKK verseny január 21. - Versenybeszámoló
Résföld akció - 2023.01.23. - 2023.02.02.

A lista folytatása...
Hatalom Kártyái - Profi versenyzők listája
Hatalom Kártyái - Lezajlott versenyek
Hatalom Kártyái verseny - 2023. január 26., Szeged - Barcraft
Hatalom Kártyái - Versenykiírások

A lista folytatása...
Beholderes HKK verseny január 21. - Versenybeszámoló (65)
BEHOLDER bácsinak kérdések !!! (7764)
Búcsú a postafióktól (6)
Ghalla Népe (12)
LICIT! (4843)
Kötözködés / viszály rulez (258)

További témák...
Tegnap leggyakoribbak:
A bajnokság döntősei
A dobogósok
A Nemzeti Bajnok
Az ezüstérmes
A Nemzeti Bajnok akció közben.
3. nap

Utoljára ezt küldték:
Tűzmágia
Küldj te is képeslapot!
Doomlord online game
Mágia Mesterei Online Játék
Szerkesztőség:
honlap@beholder.hu
Készítők:
Farkas Zsolt (Speedz)
Szeitz Gábor (Talbot)
Mazán Zsolt (Maci)
Webdesign:
Szirják Csaba (Chaar-Lee)
Szegedi Gergely (GerY5)
Ha hibát találsz a honlapon:
Írj nekünk!
 

Országjáró feladat 2022

A HKK Országjáró Feladat leírása itt található.
NévÁtvetteHelyszín, dátum
Almássy Benedek-Vác-2021-10-10
András Bence(Átvette)Székesfehérvár-2021-10-09, Vác-2021-10-10, Kecskemét-2021-10-30, Miskolc-2021-12-05, Szombathely-2022-02-26, Szeged-2022-03-19, Győr-2022-04-16, Nyíregyháza-2022-05-01
Anka Márton-Vác-2022-10-16
Antal Martin-Szeged-2021-11-20, Kecskemét-2021-12-11
Antal Róbert-Szombathely-2022-05-29
Aranyi Ákos-Miskolc-2021-10-31, Nyíregyháza-2021-12-19, Debrecen-2022-05-22, Vác-2022-07-16, Pécs-2022-07-29
Balogh Dániel-Farmos-2022-02-13
Balogh István 2.-Szeged-2021-10-10, Kecskemét-2021-11-13
Balogh Zalán-Debrecen-2021-10-30
Balázs Ádám-Vác-2021-12-19
Baross Ferenc-Vác-2022-03-06
Barti Máté-Kaposvár-2021-10-03
Bartus Gergely-Székesfehérvár-2022-04-10
Bartók Tibor-Vác-2021-12-19
Batári Csongor-Vác-2022-04-30
Bege Gábor-Nyíregyháza-2021-10-02, Debrecen-2022-01-02, Miskolc-2022-05-15
Bege Miklós-Nyíregyháza-2021-10-02, Debrecen-2022-01-02
Benke Botond-Székesfehérvár-2021-10-09, Szombathely-2022-02-26, Győr-2022-04-16
Benke Hajnalka Mária-Szombathely-2022-08-21
Benke Róbert-Székesfehérvár-2021-10-09, Vác-2021-11-21, Szombathely-2022-02-26, Győr-2022-04-16
Berczi Balázs(Átvette)Nyíregyháza-2021-10-02, Debrecen-2021-10-30, Miskolc-2021-10-31, Szeged-2021-12-18, Kecskemét-2022-01-08, Székesfehérvár-2022-09-25
Berei Krisztián-Nyíregyháza-2021-10-02, Debrecen-2022-02-06
Bogdán Erik-Pécs-2022-07-31
Bognár Bálint-Pécs-2022-02-20, Kaposvár-2022-02-27
Bogányi Trisztán-Vác-2022-03-20
Bozóki Balázs-Farmos-2022-01-30
Brandt Gergely-Kaposvár-2021-12-12, Pécs-2022-03-05
Budai-Tóth Bence-Székesfehérvár-2022-02-13, Farmos-2022-03-14
Buzás Norbert-Vác-2021-11-21, Székesfehérvár-2022-09-25
Báder Mátyás-Vác-2022-03-06
Bánki Márton-Vác-2022-02-27
Bärnkopf Bálint-Vác-2021-11-21, Farmos-2021-12-29, Kecskemét-2022-09-03, Székesfehérvár-2022-09-25
Béres Gergely-Kaposvár-2021-10-03, Pécs-2021-10-24, Szeged-2022-03-19
Bóka Álmos Balázs-Vác-2022-10-09
Bögös Dániel-Debrecen-2022-08-19, Székesfehérvár-2022-09-25, Vác-2022-10-09
Böszörményi Kristóf-Vác-2021-12-19
Cserdi István-Vác-2022-04-30
Csető Zsolt-Vác-2021-11-21, Székesfehérvár-2022-09-25
Csák Balázs-Nyíregyháza-2022-12-18
Csák Botond-Győr-2022-04-16, Szombathely-2022-05-29
Csík János-Vác-2021-11-21, Farmos-2021-12-29, Kecskemét-2022-01-08, Székesfehérvár-2022-04-10, Miskolc-2022-06-26, Szombathely-2022-11-19
Czirkos Dániel-Székesfehérvár-2022-04-10, Győr-2022-04-16, Vác-2022-07-16, Farmos-2022-12-28
Czövek Balázs-Székesfehérvár-2022-02-13, Győr-2022-04-16
Dani Benjámin-Vác-2022-02-27
Dauda László Dávid-Vác-2021-12-19
Dienes Deján Zoltán-Székesfehérvár-2022-08-27
Dinnyés Tamás-Székesfehérvár-2021-10-09
Dolák Viktor-Vác-2022-03-06
Drávay Kristóf-Székesfehérvár-2022-08-27
Dudás Kornél-Kaposvár-2021-10-03
Dárday Gergely-Vác-2022-01-30, Székesfehérvár-2022-02-13
Dávid Norbert-Szeged-2021-10-10, Pécs-2021-10-24, Kaposvár-2021-11-07, Kecskemét-2022-01-08
Dóczi Roland-Kecskemét-2022-10-01, Farmos-2022-12-28
Dönczi Eszter(Átvette)Székesfehérvár-2021-10-09, Szeged-2021-10-10, Kecskemét-2021-10-30, Vác-2021-11-21, Győr-2022-04-16, Pécs-2022-07-29
Dönczi Krisztián(Átvette)Székesfehérvár-2021-10-09, Szeged-2021-10-10, Kecskemét-2021-10-30, Vác-2021-11-21, Győr-2022-04-16, Pécs-2022-07-29
Egyed Dávid-Vác-2021-11-21, Székesfehérvár-2022-09-25
Erdei Kristóf(Átvette)Kecskemét-2021-10-30, Vác-2021-11-21, Farmos-2021-12-29, Székesfehérvár-2022-02-13, Szeged-2022-03-19, Győr-2022-04-16, Pécs-2022-07-29, Debrecen-2022-08-20
Farkas István-Szeged-2022-01-29
Farkas Tamás-Székesfehérvár-2021-10-09, Farmos-2022-01-30
Farkas Tamás 2.(Átvette)Székesfehérvár-2021-10-09, Kecskemét-2021-10-30, Vác-2021-11-21, Farmos-2021-12-29, Szeged-2022-03-19, Győr-2022-04-16, Debrecen-2022-08-19
Fehér Márton-Vác-2021-11-21, Farmos-2022-12-28
Filius Ádám-Kecskemét-2022-04-30
Fülöp Máté-Vác-2022-01-30, Székesfehérvár-2022-02-13
Galambos Zsolt-Szeged-2022-06-25
Galló Mihály-Farmos-2022-02-13
Gergely Ferenc-Székesfehérvár-2021-10-09, Vác-2021-10-10, Kecskemét-2021-10-30, Farmos-2021-12-29
Gulyás Róbert(Átvette)Székesfehérvár-2021-10-09, Kecskemét-2021-10-30, Vác-2021-11-21, Szombathely-2022-02-26, Győr-2022-04-16
Györki Dávid(Átvette)Székesfehérvár-2021-10-09, Miskolc-2021-12-05, Vác-2021-12-19, Győr-2022-04-16, Kecskemét-2022-08-27
Győrfi Lea-Vác-2022-01-16, Pécs-2022-07-30
Gál Bence-Vác-2022-01-30
Gégény Ádám-Szeged-2022-02-24
H. Tóth Zoltán-Szeged-2022-12-18
Hajdu Roland(Átvette)Vác-2021-11-21, Székesfehérvár-2022-02-13, Szombathely-2022-02-26, Győr-2022-04-16, Kecskemét-2022-09-03, Farmos-2022-12-28
Halász Jonathán-Kaposvár-2021-11-07
Halász-Szabó Kristóf-Kecskemét-2022-12-11
Hambuch Máté-Pécs-2022-09-24
Hartner Gergely-Kaposvár-2021-10-03, Pécs-2021-10-24
Hegedűs Béla-Kecskemét-2021-10-30, Székesfehérvár-2022-09-25
Hegedűs Márk-Vác-2021-10-10, Kecskemét-2022-01-08, Farmos-2022-03-14
Helembai Mihály-Vác-2021-11-21
Hibbey Levente(Átvette)Vác-2021-11-21, Farmos-2021-12-29, Szombathely-2022-02-26, Szeged-2022-03-19, Pécs-2022-07-29, Kecskemét-2022-09-03, Székesfehérvár-2022-09-25
Holman Gábor-Vác-2021-12-19
Horváth Dávid-Székesfehérvár-2021-10-09, Vác-2021-10-10, Kecskemét-2021-10-30, Pécs-2022-07-29
Horváth Zsolt-Székesfehérvár-2021-10-09, Vác-2021-10-10, Kecskemét-2022-01-08
Hundzsa Ferenc(Átvette)Vác-2021-10-10, Kaposvár-2021-11-07, Kecskemét-2021-12-11, Farmos-2022-01-30, Székesfehérvár-2022-02-13, Miskolc-2022-06-26, Pécs-2022-07-29
Hódossy Máté(Átvette)Miskolc-2022-06-26, Pécs-2022-07-29, Debrecen-2022-08-20, Székesfehérvár-2022-08-27, Vác-2022-10-09, Farmos-2022-12-28
Ifj. Haviarik József-Szeged-2022-03-19
Imre Dániel-Vác-2021-10-10
Imre Gyula-Vác-2021-10-10
Jakab Lajos-Farmos-2021-12-29
Jancsár János-Kecskemét-2021-10-30, Szeged-2022-03-19, Vác-2022-07-16, Székesfehérvár-2022-09-25
Juhász Ferenc-Kecskemét-2022-01-08, Vác-2022-05-29, Szeged-2022-08-06
Jánosi Gergő-Farmos-2022-02-13
Kahn Evarth-Vác-2022-03-20, Miskolc-2022-06-26, Székesfehérvár-2022-09-25
Kalotay Bálint-Székesfehérvár-2021-11-13, Vác-2022-07-16
Kalugyer Roland(Átvette)Székesfehérvár-2021-10-09, Vác-2021-11-21, Kecskemét-2022-01-08, Szombathely-2022-02-26, Farmos-2022-03-14, Szeged-2022-03-19, Győr-2022-04-16, Miskolc-2022-06-26
Katulin Péter-Kecskemét-2021-11-13
Kazi Jázmin-Kaposvár-2022-01-23
Kazi Jázmin-Kaposvár-2022-01-23
Kecskés József-Kecskemét-2021-10-30, Szeged-2022-03-19
Kendi János-Farmos-2022-12-28
Kerekes Péter-Szeged-2022-01-29
Király Zsolt-Pécs-2021-10-24, Kaposvár-2021-12-12
Kiss Csaba-Nyíregyháza-2021-10-02, Miskolc-2021-10-31
Kiss Csaba 2.-Miskolc-2021-12-05, Vác-2021-12-19, Debrecen-2022-03-13, Nyíregyháza-2022-04-10
Kiss Ferenc-Vác-2022-12-18
Kiss Ferenc 2.-Vác-2021-10-10
Kiss Imre 2.-Debrecen-2022-08-20
Kiss Roland József-Székesfehérvár-2022-09-25
Kiss Vivien-Miskolc-2021-10-31
Kiss Zsolt-Nyíregyháza-2021-10-02, Miskolc-2021-10-31, Debrecen-2021-12-04, Farmos-2021-12-29
Kobela István-Vác-2022-07-16, Székesfehérvár-2022-09-25, Kecskemét-2022-10-01
Kocsis Dorina-Farmos-2022-02-13
Kocza Tibor-Székesfehérvár-2021-11-13, Vác-2021-11-21, Kecskemét-2021-12-11
Korpai Albert-Debrecen-2022-07-31
Kovács István Zoltán-Debrecen-2022-08-20
Kovács Ádám 3.-Székesfehérvár-2022-09-25
Kovács Áron-Szombathely-2022-09-18
Kraudy Richárd-Vác-2022-01-30
Kurunczi Dávid-Vác-2021-10-10, Székesfehérvár-2022-09-25
Kácsor Dávid-Vác-2021-12-19
Kálmán Győző-Szeged-2021-12-18
Káré István-Farmos-2021-12-29, Szombathely-2022-02-26, Miskolc-2022-06-26, Kecskemét-2022-10-01
Kékesi László-Vác-2022-10-16
Kósa Ferenc-Kecskemét-2022-11-13
Kövér Attila(Átvette * 2)Nyíregyháza-2021-10-02, Debrecen-2021-10-30, Miskolc-2021-12-05, Kecskemét-2022-01-08, Vác-2022-07-16, Pécs-2022-07-29, Székesfehérvár-2022-09-25, Szombathely-2022-11-19, Kaposvár-2022-12-17
Kő Dávid-Kaposvár-2021-12-12
Kőröm Attila-Szeged-2021-10-10, Pécs-2021-10-24, Kecskemét-2022-01-08, Kaposvár-2022-09-11
Laki István-Debrecen-2021-10-30
Leitner István-Székesfehérvár-2022-04-10, Vác-2022-05-29, Nyíregyháza-2022-06-19, Debrecen-2022-10-30, Kaposvár-2022-12-17
Madura Barna-Pécs-2022-09-24
Magosin Márk-Farmos-2021-12-29
Magyar Attila 2.-Kecskemét-2021-10-30, Vác-2022-07-16, Székesfehérvár-2022-09-25
Makó Gergely(Átvette)Vác-2022-01-16, Farmos-2022-01-30, Székesfehérvár-2022-02-13, Miskolc-2022-06-26, Pécs-2022-07-29, Szombathely-2022-11-19
Malárcsik Gábor-Miskolc-2021-10-31
Malárcsik-Boros Ivett-Miskolc-2022-08-28
Manyaszek Tamás-Szeged-2021-10-10, Pécs-2022-01-29
Mayer Szilveszter-Kecskemét-2022-02-12, Vác-2022-03-06, Szeged-2022-06-25
Mikulás Ádám-Kecskemét-2021-11-13, Vác-2021-12-19, Székesfehérvár-2022-02-13, Szeged-2022-03-19, Győr-2022-04-16
Minyó András-Székesfehérvár-2021-10-09, Szeged-2021-11-05, Kecskemét-2021-12-11, Vác-2022-07-16, Pécs-2022-07-29
Molnár Ferenc-Székesfehérvár-2022-04-10, Vác-2022-04-30, Miskolc-2022-06-26
Molnár Milán-Nyíregyháza-2022-02-05, Debrecen-2022-08-20
Moschnitzka Ádám-Kaposvár-2021-12-12, Pécs-2022-01-29
Mucsi Gábor-Szeged-2022-01-20, Kecskemét-2022-02-12
Mányai Miklós Máté-Vác-2022-03-20
Mészáros Gábor-Székesfehérvár-2021-10-09, Vác-2021-10-10, Kecskemét-2022-03-26, Pécs-2022-07-29
Mészáros Máté 2.-Vác-2022-05-15
Mézes Attila-Debrecen-2022-04-24
Nagy Bence 2.-Debrecen-2022-03-13, Nyíregyháza-2022-03-20, Miskolc-2022-11-27
Nagy Dániel-Vác-2022-12-18
Nagy Dániel 4.-Székesfehérvár-2021-10-09, Vác-2022-01-16, Farmos-2022-01-30, Miskolc-2022-06-26, Pécs-2022-07-29
Nagy Viktor 3.-Nyíregyháza-2021-10-24, Debrecen-2021-12-04
Niklai Bálint-Pécs-2021-11-13, Szombathely-2022-02-26
Novák Balázs János(Átvette)Vác-2021-11-21, Kecskemét-2022-01-08, Szombathely-2022-02-26, Szeged-2022-03-19, Győr-2022-04-16, Miskolc-2022-06-26, Pécs-2022-07-29, Székesfehérvár-2022-09-25, Kaposvár-2022-12-17
Négyesi Dénes-Miskolc-2022-04-15, Nyíregyháza-2022-05-01
Németh Bence-Szombathely-2022-06-25
Németh Árpád-Szombathely-2022-06-25
Ohr Bertold-Szombathely-2022-05-29
Orbányos Alexandra-Kaposvár-2021-10-03
Ország Gergő-Vác-2021-11-21
Oszlánszki Tamás-Nyíregyháza-2022-03-20, Debrecen-2022-06-25, Miskolc-2022-11-27
Panák Csaba-Szombathely-2022-02-26
Pintér Tamás 2.-Miskolc-2022-12-31
Pogácsás Norbert-Nyíregyháza-2021-10-02, Miskolc-2021-12-05, Debrecen-2022-06-25
Poroszkai László-Miskolc-2021-10-31, Nyíregyháza-2021-12-19, Debrecen-2022-02-06, Vác-2022-07-16
Pácser Richárd-Szombathely-2022-05-29
Rapi Emma-Debrecen-2021-12-04
Rapi Ferenc-Debrecen-2021-12-04
Rapi Ferenc Kadocsa-Debrecen-2021-12-04
Rácz Dávid-Nyíregyháza-2021-10-02, Miskolc-2021-12-05, Debrecen-2022-02-06
Sallai Gábor(Átvette)Székesfehérvár-2021-10-09, Kecskemét-2021-10-30, Vác-2021-11-21, Nyíregyháza-2022-02-05, Debrecen-2022-02-06, Miskolc-2022-06-26, Pécs-2022-07-29, Farmos-2022-12-28
Schmidt Edit-Vác-2022-01-30
Schreindorfer Károly-Pécs-2021-10-24, Kaposvár-2021-12-12
Schróth Dániel-Pécs-2021-10-24, Kaposvár-2021-12-12
Siket Dániel-Vác-2022-09-24
Simon István-Szombathely-2022-06-25
Simon Mihály-Debrecen-2021-10-30
Simon Richárd-Székesfehérvár-2021-10-09, Kecskemét-2021-10-30, Vác-2021-11-21, Pécs-2022-07-29
Somogyi Gábor-Szeged-2021-10-10, Kecskemét-2021-10-30
Sors Tamás-Vác-2022-03-06, Kecskemét-2022-10-01, Kaposvár-2022-12-17
Stverteczky Dávid-Vác-2021-11-21
Szabó András-Pécs-2021-10-24, Kaposvár-2022-01-23, Szeged-2022-05-07, Vác-2022-07-16
Szabó Attila-Pécs-2022-06-19
Szabó Dávid Ferenc-Szeged-2022-09-15
Szabó Milán-Vác-2021-11-21
Szabó Márk-Vác-2022-02-27, Szeged-2022-03-19, Győr-2022-04-16
Szabó Máté-Szeged-2021-11-20, Kecskemét-2021-12-11, Győr-2022-04-16, Vác-2022-05-15
Szabó Nil-Székesfehérvár-2022-04-10, Kaposvár-2022-04-24, Kecskemét-2022-10-01
Szabó Péter 2.-Vác-2022-05-29
Szabó Richárd-Pécs-2021-10-24, Kaposvár-2022-12-17
Szabó Zoltán 2-Székesfehérvár-2022-02-13
Szabó Zsolt-Vác-2022-06-25
Szajcz Zoltán-Miskolc-2021-12-05, Kecskemét-2022-02-12, Vác-2022-03-06
Szalai Dávid-Vác-2022-09-24, Farmos-2022-12-28
Szarvas Angéla-Farmos-2022-01-30
Szarvas Attila-Farmos-2021-12-29, Kecskemét-2022-09-03
Szatmári Bálint-Vác-2022-01-30
Szilágyi Csaba-Kecskemét-2022-01-08, Szeged-2022-01-29, Vác-2022-07-16, Pécs-2022-07-29, Debrecen-2022-08-19
Szirbusz Mihály-Vác-2021-11-21
Sziva Csaba-Pécs-2021-10-24
Szkupien Bence-Vác-2021-11-21
Szlifka Balázs-Nyíregyháza-2021-10-02, Miskolc-2021-12-05
Sztrehoszki Attila-Vác-2022-01-30
Szujó Botond-Vác-2022-05-29, Székesfehérvár-2022-08-27, Kecskemét-2022-10-01
Szádvári László-Szeged-2021-10-10, Vác-2022-07-16, Kecskemét-2022-11-13
Székely Attila-Miskolc-2021-10-31, Nyíregyháza-2022-05-01
Székely Szilárd-Pécs-2021-10-24, Kaposvár-2021-11-07, Szeged-2022-03-19, Kecskemét-2022-10-01
Szöllősi Martin -Szeged-2022-09-08
Szőnyi Dániel-Kaposvár-2021-11-07
Sára István-Kecskemét-2022-01-08
Sárkány Olivér-Szombathely-2022-06-25
Tihor Miklós-Kecskemét-2021-12-11, Győr-2022-04-16, Vác-2022-10-09
Tisza Ákos-Vác-2021-11-21
Tóth Dzsenifer Tímea-Kecskemét-2022-04-30
Tóth Dávid 2-Szeged-2022-03-19
Tóth István-Vác-2021-11-21, Farmos-2022-12-28
Tóth János-Nyíregyháza-2021-10-02, Debrecen-2021-10-30
Tóth János 2.-Nyíregyháza-2021-10-02
Tóth Árpád-Szeged-2022-01-13
Tóthné Hella Zsaklin-Debrecen-2021-10-30
Uzonyi Gábor-Szombathely-2022-05-29
Vaczó András-Vác-2022-03-20, Székesfehérvár-2022-04-10, Győr-2022-04-16
Vakarcs Fanni-Vác-2021-11-21
Vakarcs József-Vác-2021-11-21
Varga István-Vác-2021-11-21
Varga István 2.-Székesfehérvár-2021-10-09, Szeged-2021-10-10, Kecskemét-2021-10-30, Vác-2022-01-16, Pécs-2022-07-29
Varga János-Kecskemét-2021-11-13, Szeged-2021-11-20
Varga Krisztián 2.(Átvette)Nyíregyháza-2021-10-02, Debrecen-2021-10-30, Miskolc-2021-10-31, Farmos-2021-12-29, Vác-2022-07-16, Pécs-2022-07-29, Kecskemét-2022-09-03, Székesfehérvár-2022-09-25
Vasvári István-Kaposvár-2021-10-03, Pécs-2021-10-24
Velvárt László-Vác-2021-12-19, Kecskemét-2022-01-08, Miskolc-2022-06-26
Vincze Győző-Szeged-2022-03-19, Győr-2022-04-16, Vác-2022-05-15, Székesfehérvár-2022-09-25, Kecskemét-2022-10-01, Kaposvár-2022-12-17
Viola Zoltán-Vác-2022-02-27
Vogel Patrik(Átvette)Székesfehérvár-2021-11-13, Vác-2021-11-21, Kecskemét-2021-12-11, Szeged-2022-03-19, Nyíregyháza-2022-05-01, Pécs-2022-07-29, Szombathely-2022-11-19, Farmos-2022-12-28
Vári Gergő-Vác-2021-12-19
Várnai Péter(Átvette * 2)Székesfehérvár-2021-10-09, Kecskemét-2021-10-30, Vác-2021-11-21, Miskolc-2021-12-05, Farmos-2021-12-29, Szombathely-2022-02-26, Szeged-2022-03-19, Győr-2022-04-16, Nyíregyháza-2022-05-01
Véber Richárd-Pécs-2021-10-24, Kaposvár-2021-11-07
Véber Roland-Pécs-2022-06-19
Végvári Bence-Pécs-2022-07-31
Weisz Márk-Vác-2022-10-09, Farmos-2022-12-28
Weisz Vencel-Farmos-2022-12-28
Zdenyák Dávid-Pécs-2021-10-24, Kaposvár-2021-11-07, Szeged-2022-03-19
Zimán László-Szeged-2022-01-29, Kecskemét-2022-02-12
kazi péter-Kaposvár-2021-10-03
molnár máté-Kaposvár-2021-12-12
Ádám Levente(Átvette)Vác-2022-05-29, Miskolc-2022-06-26, Székesfehérvár-2022-08-27, Debrecen-2022-09-11, Nyíregyháza-2022-10-29, Szombathely-2022-11-19
Ádámszki Ádám -Pécs-2022-10-30
Évinger Ferenc-Vác-2021-12-19
Ócsai László-Vác-2022-06-25
Ürmös Dániel-Szeged-2021-11-19, Kecskemét-2022-01-08, Győr-2022-04-16
Üst Norbert-Kaposvár-2021-10-03

Létrehozás: 2019. február 20. 13:19:32
Utolsó frissítés: 2023. január 26. 14:52:30
Nyomtatási forma


Főoldal | Túlélők Földje | Ősök Városa | Kalandok Földje | Sárkányölő | Puzzle | Hatalom Kártyái Kártyajáték | Álomfogó Kártyajáték | Káosz Galaktika Kártyajáték | Könyvesbolt | Alanori Krónika | Shadowrun | Battletech | Íróink | Könyvsorozataink | Fórum | Galéria és képeslapküldő | Sci-fi és fantasy novellák | Regisztráció | A Beholder Kft.-ről | Adatvédelmi tájékoztató

© Beholder Kft., 2003 - 2023
E-mail: beholder{kukk}beholder{ponty}hu | Tel.: (06-1)-280-7932

Az oldalon megjelent szöveges és illusztrációs anyagok átvétele, másolása, illetve bármilyen módon történő felhasználása csak a Beholder Kft. engedélyével lehetséges.