Vissza a Főoldalra
 
Feliratkozás Hírleveleinkre!
Adatvédelmi Tájékoztató
Ország Boltja 2011 Népszerűségi díj Egyéb kategória II. helyezett Ország Boltja 2012 Népszerűségi díj Hobbi és kellék kategória III. helyezett

Most ingyen kezdhetsz el játszani a Túlélők Földjén!
Kattints ide a részletekért...
Nézz be kártyaboltunkba!
Zén Legendái: A fény gyermekei szeptember 18.
Hatalom Kártyái - Kristályláz július 17.
A pillanat képe
Vermon teknős
(Ősök Városa szörnyeteg)
Küldd el képeslapként!
"Mivel egész testét páncél védi, agyonverni szinte lehetetlen. Egy egyszerű varázslattal, vagy egy jól működő lehelettel viszont könnyen elpusztítható." - Encyclopedia Fantasia
Nézz szét a galériában!
Iustitia
2021 szeptember Beholderes HKK versenybeszámoló
Kérdezz-felelek 42.
XXXVI. Alanori Mini Olimpia
Válogatós verseny - 2021. szeptember 18.

A lista folytatása...
Országjáró feladat 2019
Hatalom Kártyái - Lezajlott versenyek
Hatalom Kártyái verseny - 2021. október 10., Szeged 8.
Hatalom Kártyái verseny - 2021. október 10., Szeged 8.

A lista folytatása...
Iustitia (75)
[HKK Piac] UR lapok (10615)
HKK pakliszerkesztő (177)
Mini befizetési akció 2021.09.14. ( kedd ) - 2021.09.21. (6)
[HKK Piac] Gyakori / nem gyakori lapok (3198)
2021 szept. beholderes HKK versenybeszámoló (3)

További témák...
Tegnap leggyakoribbak:







Utoljára ezt küldték:
Aranytigris
Küldj te is képeslapot!
Doomlord online game
Mágia Mesterei Online Játék
Szerkesztőség:
honlap@beholder.hu
Készítők:
Farkas Zsolt (Speedz)
Szeitz Gábor (Talbot)
Mazán Zsolt (Maci)
Webdesign:
Szirják Csaba (Chaar-Lee)
Szegedi Gergely (GerY5)
Ha hibát találsz a honlapon:
Írj nekünk!
 

Legendás cél

A HKK Országjáró Feladat leírása itt található.
A 2019-es Oszágjáró Feladat itt nézhető meg.
NévÁtvetteHelyszín, dátum
Acsai Barnabás-Debrecen-2020-01-26
Ali Imre-Győr-2020-01-19
Almási Benedek-Kecskemét-2020-05-30
Almássy Benedek-Pécs-2020-01-25, Vác-2020-02-23
András Bence(Átvette)Kecskemét-2020-02-09, Szeged-2020-06-14, Székesfehérvár-2020-06-20, Balassagyarmat-2020-06-27, Vác-2020-06-28, Püspökladány-2020-07-04, Győr-2020-09-05, Eger-2020-10-17, Szentes-2021-06-13, Nyíregyháza-2021-07-03, Farmos-2021-08-08
Anka Márton-Vác-2020-09-20
Antal Martin-Debrecen-2020-02-15, Kecskemét-2020-03-08, Szeged-2020-06-14, Szentes-2021-07-25
Aranyi Ákos-Nyíregyháza-2020-02-02, Miskolc-2020-02-16, Püspökladány-2020-07-04, Pécs-2020-07-24, Debrecen-2020-08-14, Szeged-2021-07-24, Szentes-2021-07-25, Farmos-2021-08-08
Balog Dávid-Kecskemét-2020-01-12, Balassagyarmat-2020-02-29, Püspökladány-2020-03-07, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-07-19
Balog Norbert-Szeged-2020-01-26, Kecskemét-2020-02-09, Debrecen-2020-02-15
Balogh István 2.-Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-01-26, Szentes-2021-07-25
Balogh Zalán-Vác-2020-06-28
Balázs Ádám-Székesfehérvár-2020-06-20, Balassagyarmat-2020-06-27, Püspökladány-2020-07-04, Szeged-2020-07-05, Kecskemét-2020-07-11, Vác-2021-07-31
Barti Máté-Kaposvár-2021-09-19
Batári Csongor Dániel-Vác-2020-08-29
Bege Gábor-Debrecen-2020-08-15, Nyíregyháza-2020-09-26
Bege Miklós-Debrecen-2020-08-14, Nyíregyháza-2021-08-28
Bencze Sólyom-Miskolc-2020-03-08
Benke Botond-Győr-2020-01-19, Szombathely-2020-02-09, Vác-2020-07-19
Benke Róbert-Győr-2020-01-19, Szombathely-2020-02-09, Vác-2020-07-19
Benkő Gábor-Miskolc-2020-02-01
Berczi Balázs-Püspökladány-2020-01-25, Debrecen-2020-01-26, Miskolc-2020-02-01, Nyíregyháza-2020-09-26
Berei Krisztián-Debrecen-2021-05-29, Nyíregyháza-2021-07-03
Berkecz Gabor-Szentes-2021-06-13
Bogdán Balázs-Kaposvár-2021-09-19
Bohoczki Ferenc-Székesfehérvár-2020-06-20, Pécs-2020-07-24
Bonczás Zsombor-Püspökladány-2020-02-01
Borsai Zoltán-Szombathely-2020-06-14
Brandt Gergely-Pécs-2020-06-28, Vác-2020-08-29
Bublik Bence-Pécs-2020-01-25, Székesfehérvár-2020-08-20, Vác-2020-08-29
Budai Tóth Bence-Székesfehérvár-2021-08-29
Buzás Norbert-Kecskemét-2020-01-12, Miskolc-2020-02-16, Balassagyarmat-2020-02-29, Vác-2020-06-28, Pécs-2020-07-24
Bánki Márton-Vác-2020-09-20
Báthory Zoltán-Debrecen-2020-09-27
Béres Bendegúz-Kaposvár-2020-02-29
Béres Gergely-Kaposvár-2020-02-01, Pécs-2020-07-25
Bögös Dániel(Átvette)Miskolc-2020-02-01, Nyíregyháza-2020-02-02, Székesfehérvár-2020-06-20, Püspökladány-2020-07-04, Pécs-2020-07-24, Eger-2020-10-17, Debrecen-2021-06-26
Böszörményi Gergő-Püspökladány-2020-02-01
Csető Zsolt-Kecskemét-2020-01-12, Székesfehérvár-2020-06-20
Csák Botond-Szombathely-2021-08-01
Csík János-Vác-2020-02-23, Püspökladány-2020-08-01, Debrecen-2020-08-15
Czibulya Csongor-Szentes-2021-07-25
Czövek Balázs-Vác-2021-07-31, Győr-2021-08-15
Dani Benjámin-Nyíregyháza-2021-07-03
Dankó András-Nyíregyháza-2021-06-27
Dolák Viktor-Kecskemét-2020-01-12
Drnecz Tamás-Kecskemét-2020-01-12, Vác-2021-06-26
Dudás Kornél-Pécs-2020-01-25, Kaposvár-2020-02-01
Dégi János-Püspökladány-2020-06-06, Székesfehérvár-2020-06-20, Balassagyarmat-2020-08-21, Győr-2020-09-05
Dégi Nimród-Székesfehérvár-2020-06-20
Dönczi Eszter(Átvette)Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-01-26, Debrecen-2020-02-15, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-07-19, Pécs-2020-07-24, Győr-2020-09-05, Szentes-2021-06-13
Dönczi Krisztián(Átvette)Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-01-26, Debrecen-2020-02-15, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-07-19, Pécs-2020-07-24, Győr-2020-09-05, Szentes-2021-06-13
Egyed Dávid-Kecskemét-2020-01-12, Vác-2020-08-29
Egyedi András-Püspökladány-2020-06-06
Endrődi Kálmán-Vác-2020-07-19
Enyedi András-Püspökladány-2020-07-04, Debrecen-2020-08-15, Nyíregyháza-2021-07-03
Erdei Kristóf-Kecskemét-2020-05-30, Szeged-2020-06-14, Balassagyarmat-2020-06-27, Székesfehérvár-2020-08-20, Vác-2020-08-29, Eger-2020-10-17, Farmos-2021-06-26
Farkas Gábor-Győr-2020-01-19
Farkas István-Kecskemét-2020-01-12, Debrecen-2020-02-15, Szeged-2020-06-14, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-07-19, Szentes-2021-06-13
Farkas István 2.-Pécs-2020-07-26
Farkas Tamás-Vác-2020-02-23, Kecskemét-2020-05-30, Székesfehérvár-2020-06-20, Pécs-2020-07-24, Győr-2020-09-05, Balassagyarmat-2020-11-07, Farmos-2021-06-26
Farkas Tamás 2.-Székesfehérvár-2020-06-20, Balassagyarmat-2020-06-27, Pécs-2020-07-24, Szentes-2021-06-13, Vác-2021-06-26, Nyíregyháza-2021-07-03
Fekete Cintia Virág-Püspökladány-2020-09-05
Fekete Kornél-Püspökladány-2020-01-25
Fekete Roland-Püspökladány-2020-01-25
Filep Ferenc-Debrecen-2020-01-26, Püspökladány-2020-02-01, Miskolc-2020-02-16, Nyíregyháza-2020-09-26
Földi Viktor-Vác-2020-08-29, Győr-2020-09-05
Fülöp Máté-Vác-2021-08-28
Galamb Dániel-Vác-2021-07-31
Gergely Ferenc-Kecskemét-2020-01-12, Székesfehérvár-2020-06-20, Balassagyarmat-2020-06-27
Grecz László-Vác-2020-08-29
Gulyás Róbert-Szentes-2021-06-13, Nyíregyháza-2021-07-03, Vác-2021-07-31, Győr-2021-08-15
Guti botond-Szentes-2021-06-13
Gyémánt Tamás-Szeged-2021-09-17
Gyémánt Tibor-Szeged-2021-09-17
Győrfi Lea(Átvette)Kaposvár-2020-02-01, Kecskemét-2020-02-09, Székesfehérvár-2020-08-20, Vác-2020-08-29, Győr-2020-09-05, Pécs-2021-06-12
Gáspár Klaudia-Püspökladány-2020-07-04
Hacsai Erika-Miskolc-2020-02-01
Haffner Alex-Győr-2020-02-23
Hajdu Roland(Átvette)Szombathely-2020-06-14, Székesfehérvár-2020-06-20, Pécs-2020-06-28, Debrecen-2020-07-12, Vác-2020-08-29, Győr-2021-08-15
Halász Jonathán-Kaposvár-2021-09-19
Hartner Gergely-Kecskemét-2020-01-12, Pécs-2020-01-25, Kaposvár-2020-02-01, Székesfehérvár-2020-06-20
Haviarik József-Szeged-2020-07-05, Szentes-2021-06-13
Hegedűs Béla-Kecskemét-2021-09-19
Hegedűs Márk-Kecskemét-2020-05-30, Vác-2020-06-28, Eger-2020-10-17, Balassagyarmat-2020-11-07
Hegyi Norbert-Szeged-2021-07-22
Hibbey Levente-Szeged-2021-05-30, Vác-2021-07-31
Holló Viktor-Nyíregyháza-2020-02-02
Holman Gábor-Balassagyarmat-2020-06-27, Vác-2020-06-28
Horváth Dávid-Kecskemét-2020-01-12, Balassagyarmat-2020-06-27, Pécs-2020-07-24, Székesfehérvár-2020-08-20, Vác-2021-07-31
Horváth Zsolt-Kecskemét-2020-01-12, Székesfehérvár-2020-06-20, Balassagyarmat-2020-06-27
Hundzsa Ferenc-Kecskemét-2020-06-21, Győr-2020-09-05, Vác-2020-10-10, Eger-2020-10-17, Pécs-2021-09-03
Ifj. Haviarik József-Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-06-14, Szentes-2021-06-13
Imre Dániel-Vác-2020-02-23, Balassagyarmat-2020-02-29
Imre Gyula-Balassagyarmat-2020-02-29, Vác-2020-06-28
Iványi András-Püspökladány-2020-01-25, Kecskemét-2020-05-30
Iványi Gábor-Püspökladány-2020-02-01, Kecskemét-2020-05-30
Jakab Lajos-Farmos-2021-08-08
Jancsár János-Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-01-26, Eger-2020-10-17, Szentes-2021-06-13, Pécs-2021-09-04
Jancsár Zoltán-Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-06-28, Pécs-2020-07-24
Janecska Balázs-Szeged-2020-08-09
Jedenák Bence-Nyíregyháza-2021-06-27
Jescheta Péter-Vác-2020-10-10
Juhász Ferenc-Debrecen-2020-02-15, Kecskemét-2020-06-21
Kahn Evarth-Kecskemét-2020-09-26
Kalotay Bálint(Átvette * 2)Győr-2020-01-19, Szombathely-2020-02-09, Miskolc-2020-02-16, Kecskemét-2020-05-30, Püspökladány-2020-06-06, Szeged-2020-06-14, Székesfehérvár-2020-06-20, Balassagyarmat-2020-06-27, Debrecen-2020-08-14, Eger-2020-10-17, Szentes-2021-06-13, Vác-2021-06-26
Kalugyer Roland(Átvette * 2)Győr-2020-01-19, Kecskemét-2020-03-08, Szeged-2020-06-14, Székesfehérvár-2020-06-20, Püspökladány-2020-07-04, Debrecen-2020-08-15, Vác-2020-10-10, Eger-2020-10-17, Kaposvár-2021-06-13, Farmos-2021-06-26
Kapu Erik-Vác-2021-07-31
Kecskés József-Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-01-26, Szentes-2021-06-13
Kelemen Luca-Debrecen-2020-09-27
Kerekes Kálmán-Győr-2020-01-19
Kincses Fruzsina-Kecskemét-2020-01-12, Vác-2020-08-29
Király Zsolt-Pécs-2020-01-25, Kaposvár-2020-08-30
Kiss Csaba-Püspökladány-2020-01-25, Miskolc-2020-02-01
Kiss Ferenc-Vác-2020-02-23
Kiss Ferenc 2.-Balassagyarmat-2020-06-27, Vác-2020-07-19
Kiss Zsolt-Püspökladány-2020-01-25, Kecskemét-2020-05-30, Debrecen-2020-08-14, Szeged-2020-09-12, Nyíregyháza-2021-08-28, Pécs-2021-09-03
Klimkó Mátyás-Győr-2020-09-05
Klujber Balázs-Kecskemét-2020-01-12, Győr-2020-01-19
Kobela István-Szeged-2020-06-14
Kocsis István-Eger-2020-10-17
Kocza Tibor-Szeged-2021-05-30, Székesfehérvár-2021-08-29
Kovács Barnabás-Nyíregyháza-2020-02-02, Eger-2020-10-17
Kovács István Zoltán-Püspökladány-2020-01-25, Debrecen-2020-07-12, Nyíregyháza-2020-09-26
Kovács Krisztofer-Balassagyarmat-2020-02-29
Koós Balázs-Debrecen-2021-09-19
Kurunczi Dávid-Kecskemét-2020-01-12, Miskolc-2020-02-16, Balassagyarmat-2020-02-29, Szeged-2020-06-14, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-06-28, Győr-2020-09-05, Nyíregyháza-2021-07-03
Kácsor Dávid-Kecskemét-2020-01-12, Miskolc-2020-02-16, Balassagyarmat-2020-02-29, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-06-28
Kálmán Győző-Szeged-2021-06-10
Kálmán János-Szeged-2021-05-30
Kálmán Jánosné-Szeged-2021-05-30
Káré István-Székesfehérvár-2020-06-20, Kecskemét-2020-10-31, Farmos-2021-06-26, Nyíregyháza-2021-07-03, Vác-2021-07-31
Kátai Adrienn-Püspökladány-2020-09-05
Kósa András-Győr-2020-02-23
Kövér Attila-Debrecen-2020-08-15, Nyíregyháza-2021-08-28
Kő Dávid-Pécs-2020-01-25, Kaposvár-2020-02-01
Laki István-Debrecen-2020-08-16, Püspökladány-2020-09-05
Lestye László-Szentes-2021-07-25
Liu TingHao-Debrecen-2020-08-15
Lukács András-Püspökladány-2020-06-06, Debrecen-2020-08-14, Nyíregyháza-2020-09-26
Lőrinczi Márk-Vác-2020-08-29
Magosin Márk-Vác-2020-02-23
Magyar Attila-Kecskemét-2020-03-08, Szeged-2020-07-05
Magyar Attila 2.-Kecskemét-2020-05-30, Szeged-2020-06-14
Makó Gergely(Átvette)Kecskemét-2020-05-30, Székesfehérvár-2020-06-20, Pécs-2020-07-24, Vác-2020-08-29, Győr-2020-09-05, Farmos-2021-06-26
Malárcsik Gábor-Miskolc-2020-02-01, Nyíregyháza-2020-02-02
Malárcsik-Boros Ivett-Miskolc-2020-09-13
Mező András-Pécs-2020-01-25
Mező István-Nyíregyháza-2020-02-02
Mikulás Ádám-Kecskemét-2020-05-30, Püspökladány-2020-06-06, Székesfehérvár-2020-06-20, Balassagyarmat-2020-06-27, Szeged-2021-05-30
Minyó András-Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-01-26, Debrecen-2020-02-15
Molnár Csaba-Pécs-2020-08-21, Kaposvár-2020-08-30
Moschnitzka Ádám-Pécs-2020-06-28
Mucsi Gábor-Szeged-2020-01-26, Kecskemét-2020-02-09, Debrecen-2020-02-15
Mukus János Dávid-Farmos-2021-06-26
Mészáros Andor-Kecskemét-2021-07-18
Mészáros Gábor(Átvette)Kaposvár-2020-02-01, Kecskemét-2020-02-09, Székesfehérvár-2020-08-20, Vác-2020-08-29, Győr-2020-09-05, Pécs-2021-06-12
Mészáros Máté 2.-Vác-2021-08-28
Mézes Zsolt-Kecskemét-2020-01-12
Nagy András 2.-Székesfehérvár-2020-06-20
Nagy Antal-Püspökladány-2020-02-01
Nagy Dániel-Székesfehérvár-2020-06-20
Nagy Dániel 4.(Átvette)Balassagyarmat-2020-06-27, Debrecen-2020-08-15, Kecskemét-2020-09-26, Vác-2020-10-10, Eger-2020-10-17, Szentes-2021-07-25, Pécs-2021-09-03
Nagy Kálmán-Vác-2020-06-28
Nagy Tamás-Püspökladány-2020-02-01
Niklai Bálint-Szombathely-2020-02-09
Novák Balázs János-Vác-2020-08-29
Négyesi Dénes-Miskolc-2020-02-16, Püspökladány-2020-07-04
Németh Bence-Szombathely-2020-02-09, Győr-2020-09-05
Németh Kristóf-Győr-2020-01-19, Szombathely-2020-08-23, Kaposvár-2020-08-30, Eger-2020-10-17
Németh Levente-Vác-2020-08-29
Ohr Bertold-Szombathely-2020-02-09
Orbányos Alexandra-Kaposvár-2020-02-01
Ország Gergő-Miskolc-2020-02-16, Balassagyarmat-2020-02-29, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-06-28
Pajor Soma-Székesfehérvár-2020-06-20
Panák Csaba-Győr-2020-01-19, Pécs-2020-01-25, Kaposvár-2020-09-27, Eger-2020-10-17, Szombathely-2021-08-01
Pataki István-Szeged-2021-05-30
Pauler Levente-Nyíregyháza-2020-02-02
Peczár Edina-Miskolc-2020-02-16
Peczár Norbert-Miskolc-2020-02-16, Szeged-2020-06-14, Balassagyarmat-2020-06-27, Debrecen-2020-07-12, Vác-2020-08-29, Győr-2020-09-05
Peszlen Zoltán-Kecskemét-2020-01-12, Vác-2020-08-29
Pogácsás Norbert-Debrecen-2020-08-15, Nyíregyháza-2020-09-26, Eger-2020-10-17
Poroszkai László-Miskolc-2020-03-08, Debrecen-2020-08-15
Puha András-Nyíregyháza-2020-09-26
Puha Máté-Nyíregyháza-2020-09-26
Putoczki Márk-Győr-2020-01-19
Rapi Ferenc-Püspökladány-2020-02-01, Debrecen-2020-07-12
Rapi Ferenc Kadocsa-Püspökladány-2020-08-01
Restye László-Székesfehérvár-2020-08-20, Debrecen-2021-05-29, Szeged-2021-05-30, Farmos-2021-06-26, Szentes-2021-07-25
Rokolya Norbert-Szeged-2020-07-05, Kecskemét-2020-08-29
Rozbora Ádám-Kecskemét-2021-07-18
Rácz Bernadett-Nyíregyháza-2021-06-27
Rácz Dávid-Nyíregyháza-2020-09-26, Eger-2020-10-17, Debrecen-2020-10-31
Rémiás Dávid-Debrecen-2020-01-26
Révész Róbert-Győr-2021-08-15
Sallai Gábor-Kecskemét-2020-01-12, Miskolc-2020-02-16, Balassagyarmat-2020-02-29, Püspökladány-2020-06-06, Székesfehérvár-2020-06-20, Pécs-2020-07-24, Debrecen-2020-08-14, Szeged-2020-09-12, Eger-2020-10-17, Farmos-2021-06-26, Nyíregyháza-2021-07-03
Schreindorfer Károly-Pécs-2020-06-28, Kaposvár-2020-08-30
Schróth Dániel-Pécs-2020-01-25, Kaposvár-2020-09-27
Schveigel Krisztián-Kaposvár-2020-08-30
Simon István-Szombathely-2020-08-23
Simon Mihály-Püspökladány-2020-07-04, Debrecen-2021-05-29
Simon Richárd(Átvette)Kecskemét-2020-01-12, Balassagyarmat-2020-02-29, Szeged-2020-07-05, Pécs-2020-07-24, Székesfehérvár-2020-08-20, Szentes-2021-06-13, Vác-2021-07-31
Simon Ábel András-Szombathely-2020-08-23
Sipos Attila-Debrecen-2020-01-26
Sipos Béla-Debrecen-2020-01-26
Sipos József-Debrecen-2020-01-26
Somogyi Gábor-Kecskemét-2020-03-08, Szeged-2021-09-11
Somogyi Norbert-Miskolc-2020-02-01
Sors Tamás-Vác-2021-07-31
Staberecz Vilmos-Kecskemét-2020-01-12, Győr-2020-01-19, Püspökladány-2020-01-25, Pécs-2020-01-25, Miskolc-2020-02-16, Vác-2020-09-20, Eger-2020-10-17, Debrecen-2020-10-31, Balassagyarmat-2020-11-07
Stverteczky Dávid-Vác-2021-06-26
Szabó András-Pécs-2020-01-25, Kaposvár-2020-02-29, Kecskemét-2020-03-08, Debrecen-2020-07-12
Szabó Balázs-Szeged-2021-08-12
Szabó Benjámin-Kecskemét-2020-01-12
Szabó Dávid Ferenc-Szeged-2021-07-24
Szabó Milán-Vác-2021-06-26
Szabó Márk-Kecskemét-2020-01-12, Győr-2020-01-19, Pécs-2020-01-25, Vác-2020-08-29
Szabó Máté-Szeged-2021-07-24
Szabó Máté 3.-Szeged-2021-06-26
Szabó Péter-Eger-2020-10-17
Szabó Richárd-Pécs-2020-01-25, Kaposvár-2020-08-30
Szabó Zsolt-Balassagyarmat-2020-02-29, Vác-2020-08-29
Szajcz Zoltán-Debrecen-2021-05-29, Szentes-2021-06-13, Kecskemét-2021-06-27, Nyíregyháza-2021-07-03, Vác-2021-07-31
Szalánszki Dávid-Balassagyarmat-2020-08-21
Szarvas Attila-Kecskemét-2020-01-12, Debrecen-2020-08-14, Eger-2020-10-17, Farmos-2021-06-26, Vác-2021-07-31
Szatmári Bálint-Kecskemét-2020-01-12, Székesfehérvár-2020-08-20
Szekeres Ábel-Pécs-2021-07-04, Kaposvár-2021-08-08
Szente Szilárd-Szeged-2020-09-11
Szilner Barnabás-Vác-2020-07-19
Szilágyi Csaba-Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-01-26, Pécs-2020-07-24, Debrecen-2020-08-14
Szirbusz Mihály-Kecskemét-2020-01-12, Balassagyarmat-2020-02-29, Vác-2020-06-28
Szondi Szabolcs-Székesfehérvár-2020-06-20
Szádvári László-Szeged-2020-10-16
Szécsi Ármin-Farmos-2021-08-08
Székely Szilárd-Pécs-2021-05-09, Kaposvár-2021-06-13
Tamás Balázs-Győr-2020-01-19
Tihor Miklós-Vác-2021-07-31
Tyukodi János-Vác-2020-02-23, Püspökladány-2020-06-06, Balassagyarmat-2020-08-21
Tálos Gábor Imre(Átvette)Kecskemét-2020-01-12, Győr-2020-01-19, Pécs-2020-01-25, Kaposvár-2020-02-01, Szombathely-2020-08-23, Eger-2020-10-17
Tóth Balázs-Győr-2020-02-23
Tóth Dávid-Szombathely-2020-02-09
Tóth Gábor-Székesfehérvár-2020-06-20, Püspökladány-2020-07-04, Kecskemét-2020-09-26, Eger-2020-10-17, Vác-2021-07-31
Tóth István-Vác-2021-06-26
Tóth János-Püspökladány-2020-01-25, Debrecen-2020-08-14, Eger-2020-10-17, Kaposvár-2021-06-13, Nyíregyháza-2021-07-03
Tóth Árpád-Kecskemét-2020-02-09, Debrecen-2020-02-15, Szeged-2020-09-12
Tóthné Hella Zsaklin-Eger-2020-10-17, Debrecen-2021-09-19
Vakarcs Fanni-Balassagyarmat-2020-02-29, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-06-28
Vakarcs József-Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-06-28
Varga Dániel-Szombathely-2020-02-09
Varga István-Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-01-26, Miskolc-2020-02-16, Balassagyarmat-2020-02-29, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-06-28
Varga István 2.(Átvette)Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-01-26, Debrecen-2020-02-15, Székesfehérvár-2020-06-20, Pécs-2020-07-24, Szentes-2021-06-13, Vác-2021-07-31
Varga János-Szeged-2020-10-02
Varga Krisztián-Pécs-2020-07-25
Varga Krisztián 2.(Átvette)Kecskemét-2020-01-12, Püspökladány-2020-01-25, Debrecen-2020-01-26, Miskolc-2020-02-01, Nyíregyháza-2020-02-02, Pécs-2020-07-24, Eger-2020-10-17, Vác-2021-07-31, Farmos-2021-08-08
Varga Norbert-Vác-2021-07-31
Vasvári István-Pécs-2020-01-25, Kaposvár-2020-02-01
Vecseri Mark-Szentes-2021-06-13, Szeged-2021-08-07, Kecskemét-2021-08-15
Velvárt László-Püspökladány-2020-08-01, Szeged-2021-05-30
Veszelovszky Attila-Szeged-2020-10-29
Viola Zoltán-Vác-2020-08-29
Viszlói Tamás-Eger-2020-10-17
Viszlói Áron-Eger-2020-10-17
Vogel Patrik(Átvette)Kecskemét-2020-01-12, Balassagyarmat-2020-02-29, Püspökladány-2020-06-06, Szeged-2020-06-14, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-06-28, Pécs-2020-07-24, Győr-2020-09-05, Debrecen-2020-10-31, Szentes-2021-06-13, Nyíregyháza-2021-07-03
Vári Gergő-Székesfehérvár-2020-08-20
Várnai Péter(Átvette)Kecskemét-2020-01-12, Szeged-2020-06-14, Székesfehérvár-2020-06-20, Balassagyarmat-2020-06-27, Vác-2020-06-28, Püspökladány-2020-07-04, Győr-2020-09-05, Eger-2020-10-17, Szentes-2021-06-13, Nyíregyháza-2021-07-03, Farmos-2021-08-08, Pécs-2021-09-03
Véber Richárd-Pécs-2020-06-28
Véber Roland-Pécs-2020-07-24
Weiner Zoltán-Kecskemét-2020-01-12
Wolf Richárd-Vác-2021-06-26
Zdenyák Dávid-Pécs-2020-08-21, Kaposvár-2020-08-30
Zieger Bálint-Kecskemét-2020-01-12
Zimán László-Szeged-2020-08-09, Szentes-2021-06-13, Kecskemét-2021-08-15
kazi péter-Kaposvár-2021-08-08
Ádám Levente-Debrecen-2020-08-15, Székesfehérvár-2020-08-20, Vác-2020-08-29, Kecskemét-2020-09-26, Farmos-2021-06-26, Szentes-2021-07-25
Ágoston Bálint-Vác-2021-08-15
Évinger Ferenc-Vác-2020-02-23
Ócsai László-Kecskemét-2020-01-12, Balassagyarmat-2020-02-29, Püspökladány-2020-03-07, Székesfehérvár-2020-06-20, Vác-2020-08-29
Ürmös Dániel-Szeged-2020-09-11, Vác-2021-07-31, Debrecen-2021-08-14
Üst Gergő-Kaposvár-2020-02-01
Üst Norbert-Kaposvár-2020-02-01
átvette
SorszámNévSorozatok számaÁtvétel
1.Ács Domonkos3
2.Nagy Gábor 4.3átvette
3.Simon Richárd3átvette
4.Szabó Márk1átvette
5.Várnai Péter3átvette
6.Balázs Ádám3átvette
7.Ürmös Dániel6
8.Hajdu Roland3átvette
9.Kecskés József3átvette
10.Tóth Gábor3átvette
11.Szabó-Papp Anita3átvette
12.Kalugyer Roland3átvette
13.Balogh István 2. (Varga IStván 2.)1átvette
14.Dönczi Krisztián9átvette
15.Csető Zsolt3átvette
16.Szabó Péter3átvette
17.Haviarik József (Zimán László)1
18.Négyesi Dénes (Aranyi Ákos)3átvette
19.Horváth Dávid3átvette
20.Farkas István (Zimán László)3átvette
21.Mészáros Tamara Gabriella1átvette
22.Varga Krisztián 2.3átvette
23.Kövér Attila6átvette
24.Takács Dániel3átvette
25.Dárday Gergely3
26.Minyó András (Varga István 2.)3átvette
27.Holman Gábor3átvette
28.Király Zsolt3átvette
29.Kecskeméthy Zsolt3átvette
30.Ócsai László3átvette
31.András Bence3átvette
32.Csík János3átvette
33.Évinger Ferenc3átvette
34.Farkas Tamás 23átvette
35.Hundzsa Ferenc3átvette
36.Varga István 23átvette
37.Dönczi Eszter3átvette
38.Novák János3átvette
39.Rózsavölgyi László3átvette
40.Kiss Ferenc 23átvette
41.Jancsár János3átvette
SorszámNévSorozatok számaÁtvétel
1.Csető Zsolt3átvette
2.Peszlen Zoltán3átvette
3.Ács Domonkos3átvette
4.Szilágyi Csaba3átvette
5.Horváth Dávid3átvette
6.Szabó Krisztián 2.3átvette
7.Kiss Zsolt Attila3átvette
8.Kincses Fruzsina2átvette
9.Gergely Ferenc3átvette
10.Varga János3átvette
11.Kalugyer Roland3átvette
12.Nagy Krisztián3átvette
13.Kurunczi Dávid1átvette
14.Szarvas Attila3átvette
15.Leitner Miklós3átvette
16.Kecskeméthy Zsolt1átvette
17.Vasvári István1átvette
18.Ócsai László3átvette
19.Szatmári Bálint3átvette
20.Kecskés József3átvette
21.Hartner Gergely/Sziva Csaba3átvette
22.Simon Richárd3átvette
23.Kalotay Bálint Viktor3átvette
24.Dr. Schreindorfer Károly3átvette
25.Dönczi Krisztián3átvette
26.Varga Krisztián3átvette
27.Rapi Ferenc3átvette
28.Szolcsánszki Balázs3átvette
29.Tóth János3átvette
30.Csík János (Arató Zoltán)3átvette
31.Dárday Gergely3átvette
32.Grecz László3átvette
33.Klujber Balázs3átvette
34.Szkupien Bence3átvette
35.Benke Róbert3átvette
36.Várnai Péter3átvette
37.Simon Patrik1nem jött el
38.Pataki Eszter3átvette
39.Abbas Krisztián1átvette
40.Pásztor Szabolcs3nem jött el
41.Szkupien Zoltán1átvette
42.Dömös Gábor3bemutatta
43.dr. Valler Krisztián (Restye László)1bemutatta
44.András Bence3átvette
45.Anka Márton (Jancsár Zoltán)3átvette
46.Nagy Kálmán3átvette
47.Böszörményi Lajos3átvette
48.Ország Gergely1átvette
49.Holman Gábor3átvette
50.Farkas Tamás2átvette
51.Évinger Ferenc3átvette
52.Kiss Ferenc3átvette
53.Évinger Zsolt3átvette
54.Földi Viktor3átvette
55.Mikulás Ádám3átvette
56.Négyesi Dénes3átvette
57.Baranya Tamás2átvette
58.Kállai Szabolcs1átvette
59.Filep Ferenc (Nagy Antal)1átvette
60.Egyed Dávid3átvette
61.Király Zsolt3átvette
62.Schróth Dániel1bemutatta
63.Varga István (Sityu)3átvette
SorszámNévSorozatok számaÁtvétel
1.Szarvas Attila3átvette
2.Horváth Dávid3átvette
3.Kalugyer Roland3átvette
4.Ács Domonkos3átvette
5.Csető Zsolt3átvette
6.Szabó Krisztián3
7.Dönczi Krisztián3átvette
8.Pataki Eszter3átvette
9.Peszlen Zoltán3átvette
10.Szilágyi Csaba3
11.Sallai Gábor3átvette
12.Ócsai László3átvette
13.Benke Róbert3átvette
14.Minyó András3átvette
15.Varga Róbert1
16.Kiss Zsolt Attila3átvette
17.Tóth János3átvette
18.Egyed Dávid3átvette
19.Rapi Ferenc3átvette
20.Szatmári Bálint3átvette
21.Kerekes Kálmán3átvette
22.Kulacsik Péter1átvette
23.Staberecz Vilmos3átvette
24.Varga Krisztián 2.3átvette
25.Farkas Tamás3átvette
26.Várnai Péter3átvette
27.Kecskés József3átvette
38.Varga István 2.3átvette
29.Grecz László3
30.Arató Zoltán (Klujber Balázs)3átvette
31.Gergely Ferenc3átvette
32.Kecskeméthy Zsolt1átvette
33.András Bence3átvette
34.Földi Viktor3átvette
35.Buzás Norbert3átvette
36.Holman Gábor3átvette
37.Négyesi Dénes (Malárcsik Gábor)3átvette
38.Szkupien Bence3átvette
39.Klujber Balázs3átvette
40.Tóth János (Rapi Ferenc)3
41.Brandt Gergely3átvette
42.Pásztor Szabolcs3átvette
43.Nagy Dániel1átvette
44.Novák B János3átvette
45.Zieger Bálint3átvette
46.Erdei Kristóf1átvette
47.Mikulás Ádám3átvette
48.Hartner Gergely3átvette
49.Szabó Márk3átvette
50.Szalánszki Dávid3átvette
51.Országh Gergő1átvette
átvette
SorszámNévSorozatok számaÁtvétel
1.Kalugyer Roland3átvette
2.Dönczi Krisztián3átvette
3.Földi Viktor3
4.Peszlen Zoltán2átvette
5.András Bence3átvette
6.Varga István 2.3átvette
7.Kecskés József3átvette
8.Ács Domonkos3átvette
9.Csető Zsolt3átvette
10.Hajdu Roland3átvette
11.Varga Krisztián 2.3átvette
12.Minyó András3átvette
13.Négyesi Dénes (Aranyi Ákos)3
14.Szabó Márk3átvette
15.Várnai Péter3
16.Pataki Eszter3átvette
17.Holman Gábor (Tyukodi János)3átvette
18.Szabó Márk3átvette
19.Pásztor Szabolcs3átvette
20.Évinger Ferenc3
21.Évinger Zsolt (Kiss Ferenc)3átvette
22.Filep Ferenc3átvette
23.Király Zsolt3átvette
24.Benke Róbert3átvette
25.Kiss Ferenc3átvette
26.Sallai Gábor3átvette
SorszámNévSorozatok számaÁtvétel
1.Dönczi Krisztián3átvette
2.Pataki Eszter3átvette
3.Simon Richárd3átvette
4.Kecskés József3átvette
5.Balogh István3átvette
6.Holman Gábor3átvette
7.Szabó Márk3átvette
8.Pásztor Szabolcs3
9.Hajdu Roland3átvette
10.Peszlen Zoltán3átvette
11.Minyó András3átvette
12.Szalánszki Dávid (Ország Gergő vagy Varga István)2átvette
13.Ács Domonkos3átvette
14.Csík János3átvette
15.Filep Ferenc (Kiss Zsolt)3átvette
16.Varga Krsiztián 2.3átvette
17.Kácsor Dávid1átvette
18.Ócsai László3átvette
19.Balog Norbert2átvette
20.András Bence3átvette
21.Balázs Ádám3átvette
22.Nagy András1átvette
23.Zieger Bálint (Horváth Dávid)3átvette
24.Dárday Gergely3átvette
25.Varga István 2.3átvette
26.Farkas István3átvette
27.Földi Viktor3átvette
28.Csető Zsolt3átvette
29.Tóth Gábor1átvette
30.Kalotay Bálint3átvette
31.Kalugyer Roland3átvette
32.Várnai Péter3átvette
33.Markóci Anikó (Minyó András)3átvette
34.Horváth Dávid3átvette
35.Egyed Dávid3átvette
36.Buzás Norbert3átvette
37.Novák B János3átvette
38.Gergely Ferenc3átvette
39.Varga István2átvette
40.Tóth János (Varga Krisztián 2.)3átvette
41.Ország Gergő3átvette
42.Kurunczi Dávid3átvette
43.Sziklai Krisztián3
44.Szatmári Bálint3átvette
45.Szkupien Bence3átvette
46.Király Zsolt3átvette
47.Szilágyi Csaba3átvette
SorszámNévSorozatok számaÁtvétel
1.Ács Domonkos3átvette
2.Nagy Gábor 4.3átvette
3.Simon Richárd3átvette
4.Szabó Márk3átvette
5.Farkas István3átvette
6.Dönczi Krisztián9átvette
7.Várnai Péter3átvette
8.Szajcz Zoltán1átvette
9.Balázs Ádám3átvette
10.Ürmös Dániel4átvette
11.Hajdu Roland3átvette
12.Kecskés József3átvette
13.Hartner Gergely (Szabó András)3
14.Haviarik József3átvette
15.Tóth Gábor1átvette
16.Minyó András3átvette
17.Varga Krisztián 2.3átvette
18.Szirbusz Mihály3átvette
19.Viola Zoltán3átvette
20.Velvárt László3átvette
21.Horváth Dávid3átvette
22.Dárday Gergely3átvette
23.Kalugyer Roland3átvette
24.Csík János3átvette
25.Pogácsás Norbert (Kövér Attila)1átvette
26.Szilágyi Csaba3átvette
27.Balogh István 2.1átvette
28.Szabó Péter3átvette
29.Varga István3átvette
30.Holman Gábor3átvette
31.Nagy András 2.3átvette
32.Novák Balázs János3átvette
33.Csető Zsolt3átvette
34.Király Zsolt3átvette
35.Ócsai László3átvette
36.Ország Gergő3átvette
37.Kurunczi Dávid3átvette
38.András Bence3átvette
39.Dönczi Eszter3átvette
40.ifj. Haviarik József3átvette
41.Farkas Tamás 2.3átvette
42.Kalotay Bálint3átvette
43.Pásztor Szabolcs3átvette
44.Sziklai Krisztián3átvette

Létrehozás: 2019. február 20. 13:19:32Utolsó frissítés: 2021. szeptember 19. 02:25:02 Küldd el a cikket másoknak Nyomtatási forma


Főoldal | Túlélők Földje | Ősök Városa | Kalandok Földje | Sárkányölő | Puzzle | Hatalom Kártyái Kártyajáték | Álomfogó Kártyajáték | Káosz Galaktika Kártyajáték | Könyvesbolt | Alanori Krónika | Shadowrun | Battletech | Íróink | Könyvsorozataink | Fórum | Galéria és képeslapküldő | Sci-fi és fantasy novellák | Regisztráció | A Beholder Kft.-ről | Adatvédelmi tájékoztató

© Beholder Kft., 2003 - 2021
1680 Budapest, Pf. 4 | E-mail: beholder{kukk}beholder{ponty}hu | Tel.: (06-1)-280-7932

Az oldalon megjelent szöveges és illusztrációs anyagok átvétele, másolása, illetve bármilyen módon történő felhasználása csak a Beholder Kft. engedélyével lehetséges.