Vissza a Főoldalra
 
Egyelőre üres.

Hírek, változások
Mi is az a HKK?
Hogyan kezdjek játszani?
Megjelent kiegészítők
Teljes szabálykönyv
HKK Kódex
Sorsoló program
Őslich szabályok
HKK-t forgalmazó boltok
HKK klubok
Lapkereső (új)
Lapkereső (régi)
Új Nemzedék lapok
Tiltott és módosított lapok
Versenykiírások
Lezajlott versenyek
Mai versenyek
Profi pontok és versenyzők
Hatalom Szövetsége
Hatalom Szövetsége tabella
Nemzeti bajnokság
Kiemelt vidéki versenyek
Versenyszabályok
Versenyszervezőknek
Chat, üzenõfal
Fórumok
Szavazások
HKK találkozó
Legendás cél
Toplisták
Pakliszerkesztő (új)
Pakliszerkesztő (régi)
Pakliszerkesztő (régi mobilos verzió)
Megosztások
Memóriajáték
Memóriajáték - Alfa
Kerátor Műhelye
HKK 20 Puzzle
HKK Puzzle
Beholder Labirintus
Mini-szójáték
HKK Blog
HKK Toborzás
HKK Védnöki Program
AK Archívum
Paklileírások
Írások, novellák
TF és ŐV könyvek
Letöltés
HKK Videók
Gyakori kérdések
Kérdezz-felelek
Feliratkozás Hírleveleinkre!
Adatvédelmi Tájékoztató
Ország Boltja 2011 Népszerűségi díj Egyéb kategória II. helyezett Ország Boltja 2012 Népszerűségi díj Hobbi és kellék kategória III. helyezett
Most ingyen kezdhetsz el játszani a Túlélők Földjén!
Kattints ide a részletekért...
Nézz be kártyaboltunkba!
Alfa pakli - Tengeri rablók március 18.
Alfa pakli - Kereskedők március 18.
Alfa pakli - Felfedezők március 18.
A pillanat képe
Hadizsákmány
(Túlélők Földje életkép)
Küldd el képeslapként!
"Éles, értékes és ragyog minden cucc... de vajon megérte-e a sok öldöklés mindezért?" - a győztes csapat túlélőjének töprengése a múlt egyik véres csatája után
Nézz szét a galériában!
REGAMEX retró videójáték kiállítás 2023.04.01.-02.
HKK retró kiadás 2. kérdőív
HKK Védnöki program 2023. - jelentkezés lezárása
Beholderes HKK verseny március 18. - versenybeszámoló
HKK Védnöki program 2023. - elindult

A lista folytatása...
Országjáró feladat 2022
Országjáró feladat 2020
Országjáró feladat 2019
Hatalom Kártyái verseny - 2021. augusztus 28., Oldschool

A lista folytatása...
Lapötletek (64786)
HKK Védnöki program 2023. (147)
HKK retro laplista (59)
BEHOLDER bácsinak kérdések !!! (7888)
Hibák a lapkeresőben (95)
HKK kérdés? (46622)

További témák...
Doomlord online game
Mágia Mesterei Online Játék
Szerkesztőség:
honlap@beholder.hu
Készítők:
Farkas Zsolt (Speedz)
Szeitz Gábor (Talbot)
Mazán Zsolt (Maci)
Webdesign:
Szirják Csaba (Chaar-Lee)
Szegedi Gergely (GerY5)
Ha hibát találsz a honlapon:
Írj nekünk!
 

Országjáró feladat 2022

A HKK Országjáró Feladat leírása itt található.
NévÁtvetteHelyszín, dátum
Almássy Benedek-Vác-2021-10-10
András Bence(Átvette)Székesfehérvár-2021-10-09, Vác-2021-10-10, Kecskemét-2021-10-30, Miskolc-2021-12-05, Szombathely-2022-02-26, Szeged-2022-03-19, Győr-2022-04-16, Nyíregyháza-2022-05-01
Anka Márton-Vác-2022-10-16
Antal Martin-Szeged-2021-11-20, Kecskemét-2021-12-11
Antal Róbert-Szombathely-2022-05-29
Aranyi Ákos-Miskolc-2021-10-31, Nyíregyháza-2021-12-19, Debrecen-2022-05-22, Vác-2022-07-16, Pécs-2022-07-29
Balogh Dániel-Farmos-2022-02-13
Balogh István 2.-Szeged-2021-10-10, Kecskemét-2021-11-13
Balogh Zalán-Debrecen-2021-10-30
Balázs Ádám-Vác-2021-12-19
Baross Ferenc-Vác-2022-03-06
Barti Máté-Kaposvár-2021-10-03
Bartus Gergely-Székesfehérvár-2022-04-10
Bartók Tibor-Vác-2021-12-19
Batári Csongor-Vác-2022-04-30
Bege Gábor-Nyíregyháza-2021-10-02, Debrecen-2022-01-02, Miskolc-2022-05-15
Bege Miklós-Nyíregyháza-2021-10-02, Debrecen-2022-01-02
Benke Botond-Székesfehérvár-2021-10-09, Szombathely-2022-02-26, Győr-2022-04-16
Benke Hajnalka Mária-Szombathely-2022-08-21
Benke Róbert-Székesfehérvár-2021-10-09, Vác-2021-11-21, Szombathely-2022-02-26, Győr-2022-04-16
Berczi Balázs(Átvette)Nyíregyháza-2021-10-02, Debrecen-2021-10-30, Miskolc-2021-10-31, Szeged-2021-12-18, Kecskemét-2022-01-08, Székesfehérvár-2022-09-25
Berei Krisztián-Nyíregyháza-2021-10-02, Debrecen-2022-02-06
Bogdán Erik-Pécs-2022-07-31
Bognár Bálint-Pécs-2022-02-20, Kaposvár-2022-02-27
Bogányi Trisztán-Vác-2022-03-20
Bozóki Balázs-Farmos-2022-01-30
Brandt Gergely-Kaposvár-2021-12-12, Pécs-2022-03-05
Budai-Tóth Bence-Székesfehérvár-2022-02-13, Farmos-2022-03-14
Buzás Norbert-Vác-2021-11-21, Székesfehérvár-2022-09-25
Báder Mátyás-Vác-2022-03-06
Bánki Márton-Vác-2022-02-27
Bärnkopf Bálint-Vác-2021-11-21, Farmos-2021-12-29, Kecskemét-2022-09-03, Székesfehérvár-2022-09-25
Béres Gergely-Kaposvár-2021-10-03, Pécs-2021-10-24, Szeged-2022-03-19
Bóka Álmos Balázs-Vác-2022-10-09
Bögös Dániel-Debrecen-2022-08-19, Székesfehérvár-2022-09-25, Vác-2022-10-09
Böszörményi Kristóf-Vác-2021-12-19
Cserdi István-Vác-2022-04-30
Csető Zsolt-Vác-2021-11-21, Székesfehérvár-2022-09-25
Csák Balázs-Nyíregyháza-2022-12-18
Csák Botond-Győr-2022-04-16, Szombathely-2022-05-29
Csík János(Átvette)Vác-2021-11-21, Farmos-2021-12-29, Kecskemét-2022-01-08, Székesfehérvár-2022-04-10, Miskolc-2022-06-26, Szombathely-2022-11-19
Czirkos Dániel-Székesfehérvár-2022-04-10, Győr-2022-04-16, Vác-2022-07-16, Farmos-2022-12-28
Czövek Balázs-Székesfehérvár-2022-02-13, Győr-2022-04-16
Dani Benjámin-Vác-2022-02-27
Dauda László Dávid-Vác-2021-12-19
Dienes Deján Zoltán-Székesfehérvár-2022-08-27
Dinnyés Tamás-Székesfehérvár-2021-10-09
Dolák Viktor-Vác-2022-03-06
Drávay Kristóf-Székesfehérvár-2022-08-27
Dudás Kornél-Kaposvár-2021-10-03
Dárday Gergely-Vác-2022-01-30, Székesfehérvár-2022-02-13
Dávid Norbert-Szeged-2021-10-10, Pécs-2021-10-24, Kaposvár-2021-11-07, Kecskemét-2022-01-08
Dóczi Roland-Kecskemét-2022-10-01, Farmos-2022-12-28
Dönczi Eszter(Átvette)Székesfehérvár-2021-10-09, Szeged-2021-10-10, Kecskemét-2021-10-30, Vác-2021-11-21, Győr-2022-04-16, Pécs-2022-07-29
Dönczi Krisztián(Átvette)Székesfehérvár-2021-10-09, Szeged-2021-10-10, Kecskemét-2021-10-30, Vác-2021-11-21, Győr-2022-04-16, Pécs-2022-07-29
Egyed Dávid-Vác-2021-11-21, Székesfehérvár-2022-09-25
Erdei Kristóf(Átvette)Kecskemét-2021-10-30, Vác-2021-11-21, Farmos-2021-12-29, Székesfehérvár-2022-02-13, Szeged-2022-03-19, Győr-2022-04-16, Pécs-2022-07-29, Debrecen-2022-08-20
Farkas István-Szeged-2022-01-29
Farkas Tamás-Székesfehérvár-2021-10-09, Farmos-2022-01-30
Farkas Tamás 2.(Átvette)Székesfehérvár-2021-10-09, Kecskemét-2021-10-30, Vác-2021-11-21, Farmos-2021-12-29, Szeged-2022-03-19, Győr-2022-04-16, Debrecen-2022-08-19
Fehér Márton-Vác-2021-11-21, Farmos-2022-12-28
Filius Ádám-Kecskemét-2022-04-30
Fülöp Máté-Vác-2022-01-30, Székesfehérvár-2022-02-13
Galambos Zsolt-Szeged-2022-06-25
Galló Mihály-Farmos-2022-02-13
Gergely Ferenc-Székesfehérvár-2021-10-09, Vác-2021-10-10, Kecskemét-2021-10-30, Farmos-2021-12-29
Gulyás Róbert(Átvette)Székesfehérvár-2021-10-09, Kecskemét-2021-10-30, Vác-2021-11-21, Szombathely-2022-02-26, Győr-2022-04-16
Györki Dávid(Átvette)Székesfehérvár-2021-10-09, Miskolc-2021-12-05, Vác-2021-12-19, Győr-2022-04-16, Kecskemét-2022-08-27
Győrfi Lea-Vác-2022-01-16, Pécs-2022-07-30
Gál Bence-Vác-2022-01-30
Gégény Ádám-Szeged-2022-02-24
H. Tóth Zoltán-Szeged-2022-12-18
Hajdu Roland(Átvette)Vác-2021-11-21, Székesfehérvár-2022-02-13, Szombathely-2022-02-26, Győr-2022-04-16, Kecskemét-2022-09-03, Farmos-2022-12-28
Halász Jonathán-Kaposvár-2021-11-07
Halász-Szabó Kristóf-Kecskemét-2022-12-11
Hambuch Máté-Pécs-2022-09-24
Hartner Gergely-Kaposvár-2021-10-03, Pécs-2021-10-24
Hegedűs Béla-Kecskemét-2021-10-30, Székesfehérvár-2022-09-25
Hegedűs Márk-Vác-2021-10-10, Kecskemét-2022-01-08, Farmos-2022-03-14
Helembai Mihály-Vác-2021-11-21
Hibbey Levente(Átvette)Vác-2021-11-21, Farmos-2021-12-29, Szombathely-2022-02-26, Szeged-2022-03-19, Pécs-2022-07-29, Kecskemét-2022-09-03, Székesfehérvár-2022-09-25
Holman Gábor-Vác-2021-12-19
Horváth Dávid-Székesfehérvár-2021-10-09, Vác-2021-10-10, Kecskemét-2021-10-30, Pécs-2022-07-29
Horváth Zsolt-Székesfehérvár-2021-10-09, Vác-2021-10-10, Kecskemét-2022-01-08
Hundzsa Ferenc(Átvette)Vác-2021-10-10, Kaposvár-2021-11-07, Kecskemét-2021-12-11, Farmos-2022-01-30, Székesfehérvár-2022-02-13, Miskolc-2022-06-26, Pécs-2022-07-29
Hódossy Máté(Átvette)Miskolc-2022-06-26, Pécs-2022-07-29, Debrecen-2022-08-20, Székesfehérvár-2022-08-27, Vác-2022-10-09, Farmos-2022-12-28
Ifj. Haviarik József-Szeged-2022-03-19
Imre Dániel-Vác-2021-10-10
Imre Gyula-Vác-2021-10-10
Jakab Lajos-Farmos-2021-12-29
Jancsár János-Kecskemét-2021-10-30, Szeged-2022-03-19, Vác-2022-07-16, Székesfehérvár-2022-09-25
Juhász Ferenc-Kecskemét-2022-01-08, Vác-2022-05-29, Szeged-2022-08-06
Jánosi Gergő-Farmos-2022-02-13
Kahn Evarth-Vác-2022-03-20, Miskolc-2022-06-26, Székesfehérvár-2022-09-25
Kalotay Bálint-Székesfehérvár-2021-11-13, Vác-2022-07-16
Kalugyer Roland(Átvette)Székesfehérvár-2021-10-09, Vác-2021-11-21, Kecskemét-2022-01-08, Szombathely-2022-02-26, Farmos-2022-03-14, Szeged-2022-03-19, Győr-2022-04-16, Miskolc-2022-06-26
Katulin Péter-Kecskemét-2021-11-13
Kazi Jázmin-Kaposvár-2022-01-23
Kazi Jázmin-Kaposvár-2022-01-23
Kecskés József-Kecskemét-2021-10-30, Szeged-2022-03-19
Kendi János-Farmos-2022-12-28
Kerekes Péter-Szeged-2022-01-29
Király Zsolt-Pécs-2021-10-24, Kaposvár-2021-12-12
Kiss Csaba-Nyíregyháza-2021-10-02, Miskolc-2021-10-31
Kiss Csaba 2.-Miskolc-2021-12-05, Vác-2021-12-19, Debrecen-2022-03-13, Nyíregyháza-2022-04-10
Kiss Ferenc-Vác-2022-12-18
Kiss Ferenc 2.-Vác-2021-10-10
Kiss Imre 2.-Debrecen-2022-08-20
Kiss Roland József-Székesfehérvár-2022-09-25
Kiss Vivien-Miskolc-2021-10-31
Kiss Zsolt-Nyíregyháza-2021-10-02, Miskolc-2021-10-31, Debrecen-2021-12-04, Farmos-2021-12-29
Kobela István-Vác-2022-07-16, Székesfehérvár-2022-09-25, Kecskemét-2022-10-01
Kocsis Dorina-Farmos-2022-02-13
Kocza Tibor-Székesfehérvár-2021-11-13, Vác-2021-11-21, Kecskemét-2021-12-11
Korpai Albert-Debrecen-2022-07-31
Kovács István Zoltán-Debrecen-2022-08-20
Kovács Ádám 3.-Székesfehérvár-2022-09-25
Kovács Áron-Szombathely-2022-09-18
Kraudy Richárd-Vác-2022-01-30
Kurunczi Dávid-Vác-2021-10-10, Székesfehérvár-2022-09-25
Kácsor Dávid-Vác-2021-12-19
Kálmán Győző-Szeged-2021-12-18
Káré István-Farmos-2021-12-29, Szombathely-2022-02-26, Miskolc-2022-06-26, Kecskemét-2022-10-01
Kékesi László-Vác-2022-10-16
Kósa Ferenc-Kecskemét-2022-11-13
Kövér Attila(Átvette * 2)Nyíregyháza-2021-10-02, Debrecen-2021-10-30, Miskolc-2021-12-05, Kecskemét-2022-01-08, Vác-2022-07-16, Pécs-2022-07-29, Székesfehérvár-2022-09-25, Szombathely-2022-11-19, Kaposvár-2022-12-17
Kő Dávid-Kaposvár-2021-12-12
Kőröm Attila-Szeged-2021-10-10, Pécs-2021-10-24, Kecskemét-2022-01-08, Kaposvár-2022-09-11
Laki István-Debrecen-2021-10-30
Leitner István-Székesfehérvár-2022-04-10, Vác-2022-05-29, Nyíregyháza-2022-06-19, Debrecen-2022-10-30, Kaposvár-2022-12-17
Madura Barna-Pécs-2022-09-24
Magosin Márk-Farmos-2021-12-29
Magyar Attila 2.-Kecskemét-2021-10-30, Vác-2022-07-16, Székesfehérvár-2022-09-25
Makó Gergely(Átvette)Vác-2022-01-16, Farmos-2022-01-30, Székesfehérvár-2022-02-13, Miskolc-2022-06-26, Pécs-2022-07-29, Szombathely-2022-11-19
Malárcsik Gábor-Miskolc-2021-10-31
Malárcsik-Boros Ivett-Miskolc-2022-08-28
Manyaszek Tamás-Szeged-2021-10-10, Pécs-2022-01-29
Mayer Szilveszter-Kecskemét-2022-02-12, Vác-2022-03-06, Szeged-2022-06-25
Mikulás Ádám-Kecskemét-2021-11-13, Vác-2021-12-19, Székesfehérvár-2022-02-13, Szeged-2022-03-19, Győr-2022-04-16
Minyó András-Székesfehérvár-2021-10-09, Szeged-2021-11-05, Kecskemét-2021-12-11, Vác-2022-07-16, Pécs-2022-07-29
Molnár Ferenc-Székesfehérvár-2022-04-10, Vác-2022-04-30, Miskolc-2022-06-26
Molnár Milán-Nyíregyháza-2022-02-05, Debrecen-2022-08-20
Moschnitzka Ádám-Kaposvár-2021-12-12, Pécs-2022-01-29
Mucsi Gábor-Szeged-2022-01-20, Kecskemét-2022-02-12
Mányai Miklós Máté-Vác-2022-03-20
Mészáros Gábor-Székesfehérvár-2021-10-09, Vác-2021-10-10, Kecskemét-2022-03-26, Pécs-2022-07-29
Mészáros Máté 2.-Vác-2022-05-15
Mézes Attila-Debrecen-2022-04-24
Nagy Bence 2.-Debrecen-2022-03-13, Nyíregyháza-2022-03-20, Miskolc-2022-11-27
Nagy Dániel-Vác-2022-12-18
Nagy Dániel 4.-Székesfehérvár-2021-10-09, Vác-2022-01-16, Farmos-2022-01-30, Miskolc-2022-06-26, Pécs-2022-07-29
Nagy Viktor 3.-Nyíregyháza-2021-10-24, Debrecen-2021-12-04
Niklai Bálint-Pécs-2021-11-13, Szombathely-2022-02-26
Novák Balázs János(Átvette)Vác-2021-11-21, Kecskemét-2022-01-08, Szombathely-2022-02-26, Szeged-2022-03-19, Győr-2022-04-16, Miskolc-2022-06-26, Pécs-2022-07-29, Székesfehérvár-2022-09-25, Kaposvár-2022-12-17
Négyesi Dénes-Miskolc-2022-04-15, Nyíregyháza-2022-05-01
Németh Bence-Szombathely-2022-06-25
Németh Árpád-Szombathely-2022-06-25
Ohr Bertold-Szombathely-2022-05-29
Orbányos Alexandra-Kaposvár-2021-10-03
Ország Gergő-Vác-2021-11-21
Oszlánszki Tamás-Nyíregyháza-2022-03-20, Debrecen-2022-06-25, Miskolc-2022-11-27
Panák Csaba-Szombathely-2022-02-26
Pintér Tamás 2.-Miskolc-2022-12-31
Pogácsás Norbert-Nyíregyháza-2021-10-02, Miskolc-2021-12-05, Debrecen-2022-06-25
Poroszkai László-Miskolc-2021-10-31, Nyíregyháza-2021-12-19, Debrecen-2022-02-06, Vác-2022-07-16
Pácser Richárd-Szombathely-2022-05-29
Rapi Emma-Debrecen-2021-12-04
Rapi Ferenc-Debrecen-2021-12-04
Rapi Ferenc Kadocsa-Debrecen-2021-12-04
Rácz Dávid-Nyíregyháza-2021-10-02, Miskolc-2021-12-05, Debrecen-2022-02-06
Sallai Gábor(Átvette)Székesfehérvár-2021-10-09, Kecskemét-2021-10-30, Vác-2021-11-21, Nyíregyháza-2022-02-05, Debrecen-2022-02-06, Miskolc-2022-06-26, Pécs-2022-07-29, Farmos-2022-12-28
Schmidt Edit-Vác-2022-01-30
Schreindorfer Károly-Pécs-2021-10-24, Kaposvár-2021-12-12
Schróth Dániel-Pécs-2021-10-24, Kaposvár-2021-12-12
Siket Dániel-Vác-2022-09-24
Simon István-Szombathely-2022-06-25
Simon Mihály-Debrecen-2021-10-30
Simon Richárd-Székesfehérvár-2021-10-09, Kecskemét-2021-10-30, Vác-2021-11-21, Pécs-2022-07-29
Somogyi Gábor-Szeged-2021-10-10, Kecskemét-2021-10-30
Sors Tamás-Vác-2022-03-06, Kecskemét-2022-10-01, Kaposvár-2022-12-17
Stverteczky Dávid-Vác-2021-11-21
Szabó András-Pécs-2021-10-24, Kaposvár-2022-01-23, Szeged-2022-05-07, Vác-2022-07-16
Szabó Attila-Pécs-2022-06-19
Szabó Dávid Ferenc-Szeged-2022-09-15
Szabó Milán-Vác-2021-11-21
Szabó Márk-Vác-2022-02-27, Szeged-2022-03-19, Győr-2022-04-16
Szabó Máté-Szeged-2021-11-20, Kecskemét-2021-12-11, Győr-2022-04-16, Vác-2022-05-15
Szabó Nil-Székesfehérvár-2022-04-10, Kaposvár-2022-04-24, Kecskemét-2022-10-01
Szabó Péter 2.-Vác-2022-05-29
Szabó Richárd-Pécs-2021-10-24, Kaposvár-2022-12-17
Szabó Zoltán 2-Székesfehérvár-2022-02-13
Szabó Zsolt-Vác-2022-06-25
Szajcz Zoltán-Miskolc-2021-12-05, Kecskemét-2022-02-12, Vác-2022-03-06
Szalai Dávid-Vác-2022-09-24, Farmos-2022-12-28
Szarvas Angéla-Farmos-2022-01-30
Szarvas Attila-Farmos-2021-12-29, Kecskemét-2022-09-03
Szatmári Bálint-Vác-2022-01-30
Szilágyi Csaba-Kecskemét-2022-01-08, Szeged-2022-01-29, Vác-2022-07-16, Pécs-2022-07-29, Debrecen-2022-08-19
Szirbusz Mihály-Vác-2021-11-21
Sziva Csaba-Pécs-2021-10-24
Szkupien Bence-Vác-2021-11-21
Szlifka Balázs-Nyíregyháza-2021-10-02, Miskolc-2021-12-05
Sztrehoszki Attila-Vác-2022-01-30
Szujó Botond-Vác-2022-05-29, Székesfehérvár-2022-08-27, Kecskemét-2022-10-01
Szádvári László-Szeged-2021-10-10, Vác-2022-07-16, Kecskemét-2022-11-13
Székely Attila-Miskolc-2021-10-31, Nyíregyháza-2022-05-01
Székely Szilárd-Pécs-2021-10-24, Kaposvár-2021-11-07, Szeged-2022-03-19, Kecskemét-2022-10-01
Szöllősi Martin -Szeged-2022-09-08
Szőnyi Dániel-Kaposvár-2021-11-07
Sára István-Kecskemét-2022-01-08
Sárkány Olivér-Szombathely-2022-06-25
Tihor Miklós-Kecskemét-2021-12-11, Győr-2022-04-16, Vác-2022-10-09
Tisza Ákos-Vác-2021-11-21
Tóth Dzsenifer Tímea-Kecskemét-2022-04-30
Tóth Dávid 2-Szeged-2022-03-19
Tóth István-Vác-2021-11-21, Farmos-2022-12-28
Tóth János-Nyíregyháza-2021-10-02, Debrecen-2021-10-30
Tóth János 2.-Nyíregyháza-2021-10-02
Tóth Árpád-Szeged-2022-01-13
Tóthné Hella Zsaklin-Debrecen-2021-10-30
Uzonyi Gábor-Szombathely-2022-05-29
Vaczó András-Vác-2022-03-20, Székesfehérvár-2022-04-10, Győr-2022-04-16
Vakarcs Fanni-Vác-2021-11-21
Vakarcs József-Vác-2021-11-21
Varga István-Vác-2021-11-21
Varga István 2.-Székesfehérvár-2021-10-09, Szeged-2021-10-10, Kecskemét-2021-10-30, Vác-2022-01-16, Pécs-2022-07-29
Varga János-Kecskemét-2021-11-13, Szeged-2021-11-20
Varga Krisztián 2.(Átvette)Nyíregyháza-2021-10-02, Debrecen-2021-10-30, Miskolc-2021-10-31, Farmos-2021-12-29, Vác-2022-07-16, Pécs-2022-07-29, Kecskemét-2022-09-03, Székesfehérvár-2022-09-25
Vasvári István-Kaposvár-2021-10-03, Pécs-2021-10-24
Velvárt László-Vác-2021-12-19, Kecskemét-2022-01-08, Miskolc-2022-06-26
Vincze Győző-Szeged-2022-03-19, Győr-2022-04-16, Vác-2022-05-15, Székesfehérvár-2022-09-25, Kecskemét-2022-10-01, Kaposvár-2022-12-17
Viola Zoltán-Vác-2022-02-27
Vogel Patrik(Átvette)Székesfehérvár-2021-11-13, Vác-2021-11-21, Kecskemét-2021-12-11, Szeged-2022-03-19, Nyíregyháza-2022-05-01, Pécs-2022-07-29, Szombathely-2022-11-19, Farmos-2022-12-28
Vári Gergő-Vác-2021-12-19
Várnai Péter(Átvette * 2)Székesfehérvár-2021-10-09, Kecskemét-2021-10-30, Vác-2021-11-21, Miskolc-2021-12-05, Farmos-2021-12-29, Szombathely-2022-02-26, Szeged-2022-03-19, Győr-2022-04-16, Nyíregyháza-2022-05-01
Véber Richárd-Pécs-2021-10-24, Kaposvár-2021-11-07
Véber Roland-Pécs-2022-06-19
Végvári Bence-Pécs-2022-07-31
Weisz Márk-Vác-2022-10-09, Farmos-2022-12-28
Weisz Vencel-Farmos-2022-12-28
Zdenyák Dávid-Pécs-2021-10-24, Kaposvár-2021-11-07, Szeged-2022-03-19
Zimán László-Szeged-2022-01-29, Kecskemét-2022-02-12
kazi péter-Kaposvár-2021-10-03
molnár máté-Kaposvár-2021-12-12
Ádám Levente(Átvette)Vác-2022-05-29, Miskolc-2022-06-26, Székesfehérvár-2022-08-27, Debrecen-2022-09-11, Nyíregyháza-2022-10-29, Szombathely-2022-11-19
Ádámszki Ádám -Pécs-2022-10-30
Évinger Ferenc-Vác-2021-12-19
Ócsai László-Vác-2022-06-25
Ürmös Dániel-Szeged-2021-11-19, Kecskemét-2022-01-08, Győr-2022-04-16
Üst Norbert-Kaposvár-2021-10-03

Létrehozás: 2019. február 20. 13:19:32
Utolsó frissítés: 2023. március 27. 11:42:09
Nyomtatási forma


Főoldal | Túlélők Földje | Ősök Városa | Kalandok Földje | Sárkányölő | Puzzle | Hatalom Kártyái Kártyajáték | Álomfogó Kártyajáték | Káosz Galaktika Kártyajáték | Könyvesbolt | Alanori Krónika | Shadowrun | Battletech | Íróink | Könyvsorozataink | Fórum | Galéria és képeslapküldő | Sci-fi és fantasy novellák | Regisztráció | A Beholder Kft.-ről | Adatvédelmi tájékoztató

© Beholder Kft., 2003 - 2023
E-mail: beholder{kukk}beholder{ponty}hu | Tel.: (06-1)-280-7932

Az oldalon megjelent szöveges és illusztrációs anyagok átvétele, másolása, illetve bármilyen módon történő felhasználása csak a Beholder Kft. engedélyével lehetséges.