nagyon vicces...  |
Máshol szeressétek egymást ez nem az a fórum 
Zoli ha nem találsz oda hívj fel segítünk. |
lehet az is hogy sokan leszünk...  |
ezt kikérem magamnak.  |
| yeah,egész hétvégét veled töltöm akkor xD |
Szombaton én is oda mek csak oda találok amúgy EGERBE elmaradt |
| szombaton +1 főre számítsatok |
| Felőlem lehet 1200 is a nevezési díj/fő... akkor annyi dekket veszek, de mivel ez egy ultragagyi ur ezért h legyen is rajta vki leviszem a díjat? De ha ez gond akkor marad az 500 lol |
Boti, úgy látszik nem érted: a játék a lényeg 
Jövő héten legyen hagyományos formátum, tiltottak a versenykiírásoknál megtalálhatók! |
| amúgy egyszer lehetne már valami normális formátum is nem csak ilyen hülyeségek ! |
Hát igen mivel nem támogatott 200-ból veszünk vagy 2 cs-t összesen |
| amugy én nem tudtam h nevezés meg h menyi cs-t veszel neezésből az az urtől füg |
| tud vki holnap hozni egy kezdő haveromnak egy archaixot?mertt nekem csak egy van |
Néhanyatoknak már mondtam, h lehetséges az h most szombaton megtartom a jövő heti versenyt is ha úgy alakul h melóznom kell, nos ez a veszély elhárult úgyhogy marad minden úgy ahogy az oldalon is fenn van!
most szombaton sokszínűség (tiltottak az UR-ek) viszont mivel egy nagyon gyenge lap az UR ezért a nevezés v 400 Ft lesz v 200 attól függően, h a társaság mit szavaz meg! |
Fontos!
A szombati sokszínű versenyre nincs kiírva, hogy tiltottak az UR-ek.
De mivel ez most pont olyan verseny lesz, mint amilyen a nemzeti bajnokságon is lesz, ezért ha mindenkinek megfelel akkor szerintem legyenek az ultrák kitiltva szombaton.
Mindenkinek megfelel? Jöhetnek a vélemények! |
ja, és 1500-kor kezdődik, ahogy szokott - ha lesz 4 kör, én a végén valszeg nem tudok ott maradni, de kibírjátok
Na, jók legyetek |
| Öcsém, hogy itt mindent magyarázni kell... izom lap? nem... tehát jöhet! |
Zsolt remélem azt megosztod velünk, hogy végeredményben hánytól kezdődik az Archaix run.  |
Most már te is jössz ezzel. |
Matya,az esetek többségében a Kurtz nem is azért van,hogy leszedd  |
Zsolt így írta:
Tiltott: minden lap, mely bármilyen módon lapot húzat (akár hátrány miatt is)
És hát az izom tudtommal nem lap.  |
| Nem azt mondom hogy rossz, de vagy 600 módon ki lehet írtani. |
| Kíváncsi lennék azért, h szerinted mi a "legnagyobb táp" jelenleg a HKKban? Lehet h a Kurtz nem a legjobb lap, de a top 5-ben biztos, h benne van per pill... |
| a mostani versenyen lehet használni iznmos lényeket vagy kurtzot? |
Én nem vagyok ellened csak ne istenítsd a kurtz-ot mert nem a legnagyobb táp.  |
na mindenki össze fogott ellenem  | Hírek, változások | Kérdések | Csere-bere | Stratégiák | Versenyek | Lapötletek | Szavazások | Egyéb
A társalgás szabályai | A legaktívabb fórumok és fórumozók | Moderátori tevékenységek
|