Vissza a Főoldalra
 

Feliratkozás Hírleveleinkre!
Adatvédelmi Tájékoztató
Ország Boltja 2011 Népszerűségi díj Egyéb kategória II. helyezett Ország Boltja 2012 Népszerűségi díj Hobbi és kellék kategória III. helyezett
Most ingyen kezdhetsz el játszani a Túlélők Földjén!
Kattints ide a részletekért...
Nézz be kártyaboltunkba!
Hatalom Kártyái – Tiltott Városok június 7.
Zén Legendái: Elementálok május 8.
Hatalom Kártyái - Kasszandra álma (Retró kiadás) március 21.
A pillanat képe
Kőtroll
(Ősök Városa szörnyeteg)
Küldd el képeslapként!
"A kőtrollok ősi teremtmények, nem sokkal fiatalabbak magánál a Teron Hegyénél. A Hegy anyagából gyúrták őket, és ők maguk is ugyanolyan kemények. Lomhán, lassan mozognak, de ha felébreszted őket, jaj neked - elég, ha egyetlen ütésük betalál..." - Encyclopedia Fantasia
Nézz szét a galériában!
Tiltott Városok lapelemzés 4. rész: Gonosz jellemű lapok
Tiltott mágia frissítés
Tiltott Városok lapelemzés 3. rész: Színtelen és kétszínű lapok
Tiltott Városok lapelemzés 2. rész: Jó jellemű lapok
TP bónusz: 2026.06.10. - 2026.06.24.

A lista folytatása...
Túlélők Földje - Közös tudatok listája
Túlélők Földje - Közös tudatok listája
Túlélők Földje - Közös tudatok listája
Túlélők Földje - Közös tudatok listája

A lista folytatása...
Megújult lapkereső és pakliszerkesztő (301)
Tiltott mágia frissítés (7)
Tiltott Városok lapelemzés 4. rész: Gonosz jellemű lapok (81)
BEHOLDER bácsinak kérdések !!! (8497)
64. Beholder Találkozó 2026.06.07. - Beszámoló (5)
Lapötletek (65378)

További témák...
Tegnap leggyakoribbak:
A bajnokság döntősei
A dobogósok
A Nemzeti Bajnok
Az ezüstérmes
A Nemzeti Bajnok akció közben.
3. nap

Utoljára ezt küldték:
Bíbor möszék
Küldj te is képeslapot!
Doomlord online game
Mágia Mesterei Online Játék
Szerkesztőség:
honlap@beholder.hu
Készítők:
Farkas Zsolt (Speedz)
Szeitz Gábor (Talbot)
Mazán Zsolt (Maci)
Webdesign:
Szirják Csaba (Chaar-Lee)
Szegedi Gergely (GerY5)
Ha hibát találsz a honlapon:
Írj nekünk!
 
 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ...
Nézet:
Nem mellesleg a Gn krémje, meg a hozzájuk hasonlók tettek róla, hogy genny legyek veletek szemben de már nem is bánom.
Majd a végső óra után NEKI odafent elszámolok, addig meg minek aggódjak a jövő miatt.

Veletek szemben én a valóságban élek nem egy gép mögött. Ha éltek egyáltalán de kötve hiszem.

Szánalmas...
 
Hé szivat, nagyon mellre szívtad itt a dolgokat. :-)
Nem hatnak rám.a szavaid.
(magyar mentalitás, hogy te is más dolgával foglalkozol nem a sajátodéval...)
 
Látom még lökitek' a moslékot a kocának, az meg tovább dagonyázik a saját mocskában...
Erőn felüli lehet egyébként gerinc nélkül gépelni, de csak sikerül neki...
 
Szilárd!
Többször is elolvastam a hivatkozott hsz-t, de sokadszorra sem jövök rá hogy mire akartalak kötelezni...

(Egyébként a még szócska használata okos volt tőled.)
 
Szeretnének mi? :-)
De Media Markt. ;-)
 
PP mindig lesz, remélhetőleg minnél hamarabb teljesen tönkreteszed és akkor írhat az összes játékos a JV-nek, hogy nyomjon rá egy restore-t és adja vissza Albertusnak.

Te meg alapíthatsz még egy homokozót, amire lesz gyűjtőparancs.
 
Amíg van még PP ;-)
 
Akkor jó, remélhetőleg minden gonosz ugyanígy tesz a PP-vel kapcsolatban.
 
Nem zavar mert hidegen hagy. :-)
 
Figyi már Con, az nem zavar, hogy minden Leah hívő gonosz?
 
A bohóc TE voltál mikor jártattad a szád mégis ki lettél ba..va a kt-ból.
Csak úgy porzott utánad a talaj oly sietve távoztál. :-D

Hé Bara nem zavar, hogy a PP Leah kt-ként van nyilvántartva nem gonoszként?

Ami 0 volt hogy lehet jobban lenullázni? ;-)
 
Csak vigyázzatok,megmondta,hogy jön a Leah Igaz Nekromantái(LIN),vagy mifaszom és rendet vág köztetek.
Ehhez képest a Dragonball kt amatőr kezdeményezés volt.
Na de nézzük tovább,megint Szili bohóc kezében a mikrofon...
 
Nem érted, igaz? Mi itt nem vádaskodunk, hanem röhögünk a cirkuszon, ahol te vagy a bohóc.

Tulajdonképpen az a vicces, hogy nekünk jót tettél, miután a Maffia általános lett, a PP-t meg lenulláztad, a SIA az egyetlen aktív gonosz KT.
 
Milyen kár, hogy csak üres vádaskodásaitok vannak de semmi konkrét bizonyíték nincs a kezetekben, hogy bármiben hazudnék.

Én tudom, hogy nálam és a kt-ban mi újság ti meg kapálózzatok csak tovább és tátogjatok mint a partra vezett hal. :-D B-) :-D

Majmok. :-P
 
Azt se ő szedte le,nem is értem mit akart ezzel.
Lassan elmerül a hazudozásban.
 
Egy darab.
 
Amúgy aukción a héten volt kristályfolyadék feltéve. NYUGATRA.

Bocsi.
 
Keletről van szó.

Semmire nem kötelezhet senki. Még mindig nem. :-D
 
Tudod Szilárd én is átvettem egy kt-t,vagyunk 3-an akik lépnek,47 inaktív karakter.
Kérdezd meg,hányat rúgtam ki?
Miért nem?
Mert nincs értelme.
 
Erre felfigyelt már valaki?

HAZUDSZ
 
Meg aztán van varázsital főzés is a hozzávalókkal...

Az a probléma hogy a hozzávalóknak a zsákodban kell lenniük. Nem hiszem hogy lenne nálad fokhagyma nyugaton... ha mégis, azt egy nyilvános forcsival tudnád bizonyítani, aminek hatására ebben a fórumban mindenért bocsánatot kérnék tőled! (gondolom ez elég elégtétel lenne velem szemben számodra)

De nem aggódom, mert megint csak hazudsz!!!
(Hogy is szoktad betűzni?) H-A-Z-U-D-SZ!!!
 
Tüzetesen átnéztem, hogy melyik karimnál mi található.
Ennyi.
Meg aztán váratlan.segítséget is kaptam ;-) (mivel eredetileg csak 6 k.folyadékom volt az is 2 karinál).

Meg aztán van varázsital főzés is a hozzávalókkal...
 
"Hazugságok hálójában"
Nem fulladozol még?
A kristályfolyadékot pár hónapja még mindenki hulladékolta,nyugaton meg nem is nagyon készítették.
A te nem lépő "hőseidnél" meg hirtelen ott terem 16 db.

Hogy történelmi példával éljek:ülsz a bunker leghátsó szobájában,körülötted már omlanak a falak,de te bízol abban,hogy a tünde és nekromanta seregeid egy utolsó rohammal szétzúzzák az átok ghalla népe koalíciót.
Pedig már lassan a kőkésedbe kellene dőlni...
 
Hát persze.
 
Kellett 1 nap mire véletlenül ráakadt a webhyperben...
 
Mesélj még...
 
Na erről van szó! ;-)

16 kristályfolyadék (#449)

Hehehe. :-D
 
"Nekem nem remeg a kezem ha pár percet.késik a forduló ugye"

Azért egy párszor megremegett, amikor nem ért be a zseton, mi? Volt ám siránkozás
Amúgy mennyit szoktál lépni hetente, vagy egy hónapban? Mennyibe kerül két Kt-t meg 30+ karaktert fenntartani kb?
 
Ahogy szoktam.mondani: elmondtam már.46-szor de gyengébbek kedvéért elmondom 47-szer is:

-nem loptam.el a kt-t, át lett adva, átvettem
-nem tettem tönkre a kt-t, létezik pár taggal kevesebben
-érdekes mindenre tudtam bizonyítékot írni amire azt mondtátok, hogy hazudok róla
-lökd nyugodtan az ájtatos dumát McS.

És még mindig nem birjátok felfogni, hogy egyszerűen pár tag el lett távolítva és kész. Ennyi. Nem több.
 
De jó lett volna ha valóban csak ez érdekelt volna... De téged az érdekelt, hogy:
- ellopj egy karaktert
- ellopj egy KT-t
- tönkretedd a KT-t
- írogathasd, hogy mennyire király vagy, letojsz mindenkit
- te aztán szabályos seggfej vagy
- annak örülsz, hogy másnak kárt okozol, elsősorban lelki eredetűt
Elképzelni nem tudok már olyan kérdést sem, amikor nem hazudsz.
Sajnálom, hogy megtanultál ezen a nyelven kommunikálni, nem érdemled meg....
 
 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | ...
Nézet:
Infók | Hírek, változások | Segítség kezdôknek | Fejlesztési ötletek | Közös Tudatok | Bugok | Csere-bere | Átadó karakterek | Szavazások | Egyéb

A társalgás szabályai | A legaktívabb fórumok és fórumozók | Moderátori tevékenységek


Főoldal | Túlélők Földje | Ősök Városa | Kalandok Földje | Sárkányölő | Puzzle | Hatalom Kártyái Kártyajáték | Álomfogó Kártyajáték | Káosz Galaktika Kártyajáték | Könyvesbolt | Alanori Krónika | Shadowrun | Battletech | Íróink | Könyvsorozataink | Fórum | Galéria és képeslapküldő | Sci-fi és fantasy novellák | Regisztráció | A Beholder Kft.-ről | Adatvédelmi tájékoztató

© Beholder Kft., 2003 - 2026
E-mail: beholder{kukk}beholder{ponty}hu | Tel.: (06-1)-280-7932

Az oldalon megjelent szöveges és illusztrációs anyagok átvétele, másolása, illetve bármilyen módon történő felhasználása csak a Beholder Kft. engedélyével lehetséges.
A fórumban történő hozzászólások valóságtartalmáért, minőségéért semmilyen felelősséget nem vállalunk.