Vissza a Főoldalra
 

Feliratkozás Hírleveleinkre!
Adatvédelmi Tájékoztató
Ország Boltja 2011 Népszerűségi díj Egyéb kategória II. helyezett Ország Boltja 2012 Népszerűségi díj Hobbi és kellék kategória III. helyezett
Most ingyen kezdhetsz el játszani a Túlélők Földjén!
Kattints ide a részletekért...
Nézz be kártyaboltunkba!
Hatalom Kártyái – Tiltott Városok június 7.
Zén Legendái: Elementálok május 8.
Hatalom Kártyái - Kasszandra álma (Retró kiadás) március 21.
A pillanat képe
Dögbűzös liliom
(Túlélők Földje szörnyeteg)
Küldd el képeslapként!
"Ez az óriási, elsőre csodaszépnek tűnő liliomra emlékeztető virág borzalmas bűzt bocsát ki magától. Elfog a rosszullét, de nem tudsz menekülni, mert lábaid megroggyannak, elgyengülnek. A bűz erősödik, a virágból indák kúsznak elő, és lassan körbefonnak... Vagy villámgyorsan elmetszed a szárát, vagy átszúrod a dögbűzt kibocsátó virágot, vagy esetleg gyorsan elégeted egy varázslattal - így talán megúszhatod a szörnyű kínhalált, amely az élve megemésztéssel jár." - Encyclopedia Fantasia
Nézz szét a galériában!
Tiltott Városok lapelemzés 4. rész: Gonosz jellemű lapok
Tiltott mágia frissítés
Tiltott Városok lapelemzés 3. rész: Színtelen és kétszínű lapok
Tiltott Városok lapelemzés 2. rész: Jó jellemű lapok
TP bónusz: 2026.06.10. - 2026.06.24.

A lista folytatása...
Túlélők Földje - Közös tudatok listája
Túlélők Földje - Közös tudatok listája
Túlélők Földje - Közös tudatok listája
Túlélők Földje - Közös tudatok listája

A lista folytatása...
Megújult lapkereső és pakliszerkesztő (301)
Tiltott mágia frissítés (7)
Tiltott Városok lapelemzés 4. rész: Gonosz jellemű lapok (81)
BEHOLDER bácsinak kérdések !!! (8497)
64. Beholder Találkozó 2026.06.07. - Beszámoló (5)
Lapötletek (65378)

További témák...
Tegnap leggyakoribbak:
A bajnokság döntősei
A dobogósok
A Nemzeti Bajnok
Az ezüstérmes
A Nemzeti Bajnok akció közben.
3. nap

Utoljára ezt küldték:
Bíbor möszék
Küldj te is képeslapot!
Doomlord online game
Mágia Mesterei Online Játék
Szerkesztőség:
honlap@beholder.hu
Készítők:
Farkas Zsolt (Speedz)
Szeitz Gábor (Talbot)
Mazán Zsolt (Maci)
Webdesign:
Szirják Csaba (Chaar-Lee)
Szegedi Gergely (GerY5)
Ha hibát találsz a honlapon:
Írj nekünk!
 
 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
Nézet:
elég sz*r 1 fórum Ennyi erővel mind1, ha csinánák egy Rap pakli fórumot soggal, tibbahval meg deegoval...
 
Ezzel az erővel nyithatnánk minden követőnek és szabálylapnak külön topikot.....
 
Egyre jobban tetszik ez a gondolat, hogy egy olyan paklit rakok össze, mellyel az első kört kibekkelem vhogy és sideba a tápok))

Lehet kipróbálom.
 
Lecsatamezőzted a rúnám Nemzetin, de még így is sikerült nyernem:P
 
Nem tom sztm meg nem kéne leugatnotok ezt a topickot hiszen hosszú idő után ez z egyik legértelmesebb topick
bár mondjuk csatamezőt én csak kontrollal próbáltam
nemzetin is ezzel indultam bár elég szariul sikerült mivel hiányzott 9 lapom
 
Elnézést kérek ezért, most már észrevettem...
 
Táp a sideba?

A 2. és a 3. kör előtt nem dönthet úgy az ellen, hogy most másokat szed le?
 
Elárulom Neked a titkot, hogy miért felesleges egy ilyen topic
A semleges csatamező egyfajta ősi runa, csak kicsit speciálisabb.

olyan pakliba fogod berakni, ahol nem zavar, ha 7 lapot kivesznek. pl horda.

illetve olyan kontrollba, ahol a tápok a kiegészitő paklidban vannak.
 
ajánlanám a modiknak hogy töröljék az ehhez hasonló fórumokat
elég lenne a legforgalmasabb 200 topic sztem
 
nyissunk ősi rúnás mentort varázslónős mentor Morgan tanítványos mentort sőt még nyithatunk varázslónőst de Lord Fezminel
 
Mit szólsz a "Manafamiliáris deck"-hez?
 
Csak így tovább!Nyissunk Ősi rúna topicot mert már azzal is nyertek sok versenyt.Nem!Mégjobb!Csinálj Méonech fürkész topicot!Az szinte minden nyertes pakliban benne van.Mindenkinek nagyon fog tetszeni.

Ez már szánalmas
 
Miért ne lenne jó a topic, több versenyenis dobogós helyet értek el vele, valószínű életképes lesz.Hát én vagy good staff vagy kontroll-t raknék össze vele!
 
Nem tudom, hogy jó ötlet volt-e a topic...habár a dínóknál még mindig jobb.

Én vagy vmi good stuff jellegű paklit raknék rá össze vagy egy anti-műgiás lényes koncepciót, esetleg néhány tárggyal, épülettel...
 
Azért nyitottam ezt a topicot, mert láttam már több versenyenis és elég jó helyezést értek el vele, szerintem elég jó paklikat összelehet rakni.Szerintem énis összedobok egy ilyet, akinek vannak ötletei tippei,tapasztlatai, ossza meg velem ill. azokkal akiket érdekli ez a pakli/koncepció.
 
 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
Nézet:
Hírek, változások | Kérdések | Csere-bere | Stratégiák | Versenyek | Lapötletek | Szavazások | Egyéb

A társalgás szabályai | A legaktívabb fórumok és fórumozók | Moderátori tevékenységek


Főoldal | Túlélők Földje | Ősök Városa | Kalandok Földje | Sárkányölő | Puzzle | Hatalom Kártyái Kártyajáték | Álomfogó Kártyajáték | Káosz Galaktika Kártyajáték | Könyvesbolt | Alanori Krónika | Shadowrun | Battletech | Íróink | Könyvsorozataink | Fórum | Galéria és képeslapküldő | Sci-fi és fantasy novellák | Regisztráció | A Beholder Kft.-ről | Adatvédelmi tájékoztató

© Beholder Kft., 2003 - 2026
E-mail: beholder{kukk}beholder{ponty}hu | Tel.: (06-1)-280-7932

Az oldalon megjelent szöveges és illusztrációs anyagok átvétele, másolása, illetve bármilyen módon történő felhasználása csak a Beholder Kft. engedélyével lehetséges.
A fórumban történő hozzászólások valóságtartalmáért, minőségéért semmilyen felelősséget nem vállalunk.