Vissza a Főoldalra
 
Feliratkozás Hírleveleinkre!
Adatvédelmi Tájékoztató
Ország Boltja 2011 Népszerűségi díj Egyéb kategória II. helyezett Ország Boltja 2012 Népszerűségi díj Hobbi és kellék kategória III. helyezett

Most ingyen kezdhetsz el játszani a Túlélők Földjén!
Kattints ide a részletekért...
Nézz be kártyaboltunkba!
Hatalom Kátyái - Tükördimenzió november 23.
HKK - Zén Legendái: Clerebald gyűjteménye szeptember 21.
A pillanat képe
A vágyódás gyűrűje
(Könyv)
Küldd el képeslapként!
A vágyódás gyűrűje című Earthdawn könyv borítóképe.
Nézz szét a galériában!
Eseménynaptár - 2020
Tükördimenzió lapelemzés – 3. rész
Növények tereptípusai
Tükördimenzió lapelemzés – 2. rész
Wastelands online

A lista folytatása...
Aukciós statisztika
Az utolsó Aukciós Napon történtek
Túlélők Földje - Nyomtérkép az utolsó 32 játékhét nyomaiból
Eseménynaptár

A lista folytatása...
Wastelands online (14)
HKK kérdés? (44935)
[HKK Piac] Lapokat keresek (28216)
Eseménynaptár - 2020 (2)
Lapötletek (64295)
52. Beholder Találkozó – 2019.11.23. - Beszámoló (2)

További témák...
Tegnap leggyakoribbak:







Utoljára ezt küldték:
Az elfekről általában
Küldj te is képeslapot!
Doomlord online game
Mágia Mesterei Online Játék
Pókerjáték
Szerkesztőség:
honlap@beholder.hu
Készítők:
Farkas Zsolt (Speedz)
Szeitz Gábor (Talbot)
Mazán Zsolt (Maci)
Webdesign:
Szirják Csaba (Chaar-Lee)
Szegedi Gergely (GerY5)
Ha hibát találsz a honlapon:
Írj nekünk!
Ajánlott böngésző, felbontás:
Internet Explorer, 1024x768
 

Morf invázió - Statisztika 3.


(max. X < 140)
HelyezésNévMegölt morfFeltalált receptPontszám
1Abdul12440423750
2Alaria Volerdi11951379010
3Cras Lorg11151377495
4Ancsapancsa10353320795
5Kadera Forsetti12549311170
6Aiby 'eem Yxté126010303505
7Brandon125911302095
8High Density9709262865
9Bono12100256705
10Tündöklő Glória122610251295
11jr. Firestorm12486224705
12Rjuku8959216365
13Arl'brien10002213890
14Earthquake11881213690
15Chan11047199410
16Ganéj Marci9741194145
17Vicsorgó Eksztázis101111161785
18Astrid7844157170
19Blinát9000154365
20Langard Futu126010150900
21Kardtörő Kőpenge6890145580
22Lothar Blackwolf11682137100
23Susmakias12600126360
24Chaosbird12552126180
25Szürke Farkas9988122120
26Atalanta6867120545
27Sokkoló Arc11214115930
28Sharin Elton9793110670
29Imed Haul9847110250
30Scaldris7300101690
31Samuel X.5390100045
32Galira924799175
33Cormac Mac Art617598290
34Arina el Enoure515293200
35Amonhotep804391485
36Seline696679385
37Tapírnyúzó Carmen650076915
38Christine Voromir721174740
39Hetedik Rogaf686371270
40Brillat Savarin526268440
41Cornelius404366680
42Dornenai Ilidan640066550
43Sir Gregory466059085
44Zérus Mánia533453300
45Aquila522452200
46UngaBunga423045870
47Bepa398040690
48Odin qui Dyrr279039620
49ForShillien303137595
50Savannah368036800
51Simaagyú Bocibogár349034900
52Brutalitisz248433490
53Wargpini Rudolf291932010
54Bon'Sai'Kaine232030010
55ClauClaudius288028800
56Sunapocok266126600
57LaisiColla Mae'ana252226260
58Kloin Drungas222025690
59Döngölő Bonga207025275
60Sifufemina232024535
61Whai Ling234123630
62Black Oak226022600
63Gábor a Kalandozó2081220800
64Little Green Snake173020705
65Durudee181019010
66Oedy el Keewy184218400
67Feri a Törperős1841118400
68Kis Bagoly171118400
69Dariel Kront'tane149018305
70Malfunction168016800
71Krong Bigfut168016800
72Lihahulilania142016280
73Ketál150016230
74Csillag1581115800
75Mókus135013500
76Leona124012560
77Lucky One125012500
78Alcoy Calgary1241012400
79Kékfrankos112011595
80Bal Dahin101910100
81Széltoló Komisz9709700
82Shirava9219200
83Appleberry8108420
84Nathalia8008000
85Dzs,Yowox7607920
86Arthemis Amarth6626600
87Nikolausz, a Tudós6416400
88Belldandy6306300
89Sistergő Pimpa6206200
90Drumer6106100
91Astronome5805800
92Kobor5805800
93Helion, a Nap Fia5805800
94Szomorú Szamuráj5705700
95Etran, a Végzetes5605600
96Safranek5605600
97Dorbézoló Dongaláb5035000
98Yelina Warwick4904900
99Zúzmara4804800
100Ray Charles4704700
101Drak4604600
102Korgan4504500
103Álnok Feldon4204200
104Nimrandir4234200
105Zoé4004035
106Sverker Karlsson4004000
107Tüzes Amara3703700
108Adriána3603600
109Ivil Do'er3403400
110Berogurgi Triatóm3203200
111Tressa, az Igéző2902900
112Ifj. Dr. Kopika2802800
113Bőrzekés Balin2702700
114Szendergő Pulzálás2702700
115Harvester Agenor2602600
116Morgó Thorgald2502500
117Aranyhajú Laenella2202200
118Nasruil Baenre2202200
119Yorakh2202200
120Cvalytius2102100
121Jáde Egyszarvú2102100
122Gaz Ella2002000
123Askold1901900
124She She Jyi1801800
125Halálangyal1601600
126Daerk Faer1601600
127Szálsebes Gondolat1501500
128Polymorph1501500
129Wuleen-Tan1501500
130Hedvig a bátor1401400
131Álomvirág1401400
132Dargon1401400
133Csontmarok1301300
134Org1201200
135O-Chul1201200
136Gardal fia Ori1001000
137Mr. ?1001000
138phantom Lord1001000
139Xenon Colina80800
140Geor cwa Guinnor80800
141Geldor Darkhart70700
142Csontzúzó Korgan70700
143Lord Johnson70700
144VictorDamaron40400
145Lia30300
146Plizzenhop20200
147Hartsy Tehane10100
148Roxati Kalmár10100
149Berogurgi Szandra10100
(220 < max. X < 428 és szint > 40)
HelyezésNévMegölt morfFeltalált receptPontszám
1Fahéj11502269905
2Fortuna121215267010
3Thak Grober120615259545
4Lerida Vellian111314174545
5Bartyos12399174077
6Ameeko9829171616
7Baloarg12420143340
8Lord Rochford8274132564
9Mennydörgő10439127000
10Fekete Köpeny99614125461
11Antim Ágika12110125002
12Havas Karom11832124975
13Sardullah Sharpa12080120800
14Pöti Danon11880118200
15Thunder Power10971118158
16Ayrin Wargas102612117200
17A Mama Kedvence7977114503
18Perdaur125410107905
19Rőtszakállú Kaldor99512104454
20Acharimordax9989103005
21Fekete Csillag124511102792
22Bitang Barnabás660197399
23Forkboy965096000
24Változás Ura8901394301
25Lirian939093800
26Dana az Amazon891992775
27Lopakodó Kregon866491674
28Sloan811686988
29Nimeroni Conan822481700
30Aldaer di'Messetar541679380
31Yoro Okiyi858379200
32Tápmentes Megabye7441175330
33Kaland Rafael758567721
34Rejtélyes Ron391158500
35Naomi552057025
36Inez572055900
37Tron558655200
38Shee521651100
39Arany Hetti7851150340
40Lövenbrau494848880
41Jóságos Kodó405048576
42Sephiroth3991144220
43Abantiades456043900
44Rorschach578740704
45Smaragd Sybel4711039873
46Anna Bella398039600
47Aranymag730039100
48Aranyeső372036000
49Sestun334135628
50Yoro Yarell260235152
51Vemhes Guppi349034428
52ThunderRabbit401031050
53Ignatus297129162
54Thaentier229028795
55Dark Angel284028000
56Dugó Vicc Tifusz307026700
57Pajzstörő Gron306925980
58Égi Mester221919420
59Fafejű a Tudós774019350
60Lorelai347018783
61Caladan185017500
62David Hasselhoff173017200
63Pterois volitans152215848
64A Tűzhajú154215400
65Arany Alkony147014300
66Blackmore's Rainbow374013554
67Arrakis134011917
68Dagby the Kell4es154010400
69Ezüst Hajnal9909900
70Well Hard12409800
71Rhaegar Do'er9309300
72El Condor Pasa9408800
73Tegzőmanó13308754
74Arany Macska8628500
75Berogurgi Szíriusz9908400
76Jockey Ewing8808400
77Paja8308300
78Anton Andemon7207200
79Rowena Melarn7107100
80Verdina7606269
81Ezüsthold8846200
82Liallan5845800
83Mord Medron9805350
84Kythorn5704850
85Bambula16814714
86Camel a Calandor5604600
87Angus Young8404200
88Cerra8204100
89Chenon3803800
90Xantax3603600
91Sundae5603500
92Camthalion2602600
93Rockefeller2602600
94Siercoon, a Farkas2502500
95Vidám Szalmaszál2402400
96Albertus a Retro2402300
97Draconis2202200
98Koppány Aga2002000
99Napsugár2002000
100Tsalez Lau'pez1801800
101Marharépa3301650
102Silverina1601600
103Draught1401400
104Spirit Robber-to1301300
105Black Hole Sun4101025
106Caramon1001000
107Erina90900
108Lord Axyz90900
109Gilbo von Gosh80800
110Salvatore Aglieri80700
111Drayen Kryel80400
112(F)red Eric40400
113Gyümölcsevő Oszó30150
(499 < max. X < 628)
HelyezésNévMegölt morfFeltalált receptPontszám
1Coronita12488277564
2Vincent107414225665
3Münchausen11167196872
4Astro121211175942
5Fearoft Hedark11598172480
6Dachande8710159167
7Salamon9739145395
8Ip Man12548143372
9Vladamir11099141618
10Zaphod Beeblebrox94213135940
11Gal Mantelpe120614134373
12Gourth Killmaster126013129230
13Alitta114815126403
14McNewast106812123586
15Alealilla11639123005
16Lad122010115560
17Rókákba Beleordító12300112300
18Emília100311109746
19Bűvös Bonyók114512105877
20Khossus del Maul69712105330
21Thunder10260102600
22Főnix70612100730
23Trollina70214100130
24Finderal69211100015
25Lord of Nimeron687699611
26Ilthorg938394980
27Radul Renier680594215
28Miss Re Beka6421191500
29Dzsoki a gonosz6581383680
30MalEvil512179937
31Vakmerő Bagoly484279885
32Dort Amessix10201078018
33Cad Cannibal762574175
34Sho Kosugi853272544
35Einstein, a troll5841371992
36Ninkaszi417064889
37Darochaar9821362862
38Balgoral Hrotgar503059475
39Oriens Mae'ana437349825
40Blyth the Surviver3681148940
41Arem477847700
42Ursula6061047475
43Erynome Killmaster408041725
44Yalanna Dorson516334600
45Ezüstarcú Lyrien1217633850
46Titán444033825
47Bea Melindre284028400
48El Shaar697726986
49Borzas Ámlin280424650
50Vetrox196823000
51Lorien191021440
52Durazbar Grun828020700
53Emella a Bombázó188018800
54Selindek5671114842
55Othaka Kewanaar158614642
56Franky Lee Johnson175014018
57Rhandall Corynian160013820
58Black Mamba578313200
59Black Mirror158010850
60Szakadt Csóró38429932
61Sepp Dietrich22539560
62Tamarinai Geodrin37609400
63Cuchalain9469400
64Deaxus118108800
65Analotha8408400
66Jelena7107100
67Hazyshade4804800
68Deirra the Dark18604650
69Halálhozó Leoford4204200
70Trágyatúró Artúró6203900
71Chris Huff3403400
72Kis Halál3002600
73Joe Crusher1801800
74Shadowspawn5001250
75Corin2001250
76Chlovia360900
77Black Sunday1025
78Grath Morphus200
(428 < max. X < 500)
HelyezésNévMegölt morfFeltalált receptPontszám
1Qpica121815230770
2Tűzliliom126012178207
3Elena Merdarogh121215157625
4Ezüst Sólyom12160134837
5D'arker N'est100812118081
6Torq124012114478
7Rózsa11216112000
8Laurana111011104158
9Hasszán10308102900
10John Jack840898682
11Varkanthalasz657572055
12Akhilleusz707067639
13Kenon, a kárhozott536264969
14Lady Hammerstrike627163210
15Deafblind Dumb819856976
16Piedone593054200
17Coeur La Blanche368951655
18Hínárhajú663847424
19Blind Side476042070
20Sir Werzuio Muerte377341560
21Wrong Answer304741530
22Mörkvik Mae'ana324039675
23Veridiel Kerithron258037220
24Larel Anorien286229630
25Apa Tifusz273024847
26Gordon Marlo341224017
27Swarnold Arceneger221223402
28Sötét Motyogó195019500
29Ensi Elemon193019075
30Kisrépi172017200
31Havet164016400
32Húsrágó Hídverő2251015100
33Trolli120013125
34Malleus Maleficarum121012400
35Viza EtDran164012222
36Kronin120412000
37Nardaal, a Róka182211216
38Armidon Eldonal164010925
39Hathor9109100
40Storm Master8008000
41Wart16067400
42Wolf Einstein7107100
43Berogurgi Titánia25906531
44Amelita Andemon6406400
45Jim Beam4314300
46Gaya Patria3703700
47Napkeleti Nyaff3603350
48Aradun Thornsteel5243250
49Romaf3223200
50Pszi Ponty2702700
51Georgia2402400
52Stormfist2002000
53Qwardloss2002000
54Nysferatu1601600
55Gór1301300
56Bélabá'90900
57Tyr Rigel160800
58Naomi Atlantini120600
59Valheru100400
60Holdfény Katerina20200
(141 < max. X < 220, VAGY 141 < max. X < 428 és szint < 40
HelyezésNévMegölt morfFeltalált receptPontszám
1Aurora Borealis12367149098
2Nazerion12602140480
3Asuna12098139420
4Geraldo11573106578
5Kromhor Xanathal9010106355
6Trisaf Odnalmor9240103950
7Leviatan916398230
8Komor Turil559688230
9CAPSLOCK Warrior754875440
10Izomagy Péppéver316147550
11Tollasfülű408044140
12Oxana Hauntley394042310
13Morgana397539715
14Farren Whyde326332800
15Gork318031800
16Halmazábra277227700
17Yavar Kyrn265226500
18Beron257022800
19Vörös Szonja237922080
20Véres Lucy184020900
21Implant202020200
22Abu-Habel-Khabeb1861019210
23Lady Shiva200116900
24Lisszia Ariaral176016700
25Carolina Crusher152015200
26Tara Ré114011400
27Shenqui9109100
28Warrior8008000
29Pockos Pocok6506500
30Kova5605720
31Turmalin4304300
32Flood4402200
33Tylla Akiyrel4312150
34Rőt Szivacs2102100
35Veres Ardor1701700
36Rylla Di Shannara2201100
37Clayd Di Alaver130900
38Vak Medve90900
39Ball'lyra90900
40Tőzegmanó170850
41Boróka90650
42Sagapora de Ghalla20200
43Horrific30150
44Fancsa Lee30150
45Éjfél20100
46Sky Riders10100
(627 < max. X)
HelyezésNévMegölt morfFeltalált receptPontszám
1Neal Syrrus-Derra12187378620
2Gorhud123719357380
3Manó Qpica Kedvese120016327055
4Morcos Mugrul121212296930
5Nyafi121215295410
6Rek Weasel120016293400
7Shadow115210276031
8Gipsz Jakab126016271502
9A98512245849
10Izsák115611232519
11Miko Jamadzsi111417221915
12Hrenda11426213415
13Sneki124811209358
14P.Gagyimir85816192590
15Áfonya124211181339
16Thoron - Laure125418157090
17Hayamu Oyabura98311138675
18Cybelle124814137922
19Laria8969127922
20Gronkh118418127210
21Berogurgi Tóbiás118216119849
22Raimund96616119665
23Abbey Bominable12609118500
24Boldfellow, a lovag105117110045
25Brynhildur115414109103
26Drasworth Shengorr118010103650
27Lliana10207100863
28Morphose6581893740
29Ch'Alien7921991930
30Enwor Etdran816385230
31Koponyalékelő Gork10981679496
32Sudár Virág8301575700
33Draddagh9501675312
34Ramirez Crashed7571274907
35Lance Pikeman5481670175
36Falgeron572667794
37Nikimanó527666638
38Süsü5221559544
39Médzsik Hórsz4451158179
40Ed Coan4561547430
41Aldhyr370645625
42Manus447644550
43Rodin fia Danair434943400
44Khis Pisock732041300
45Nátha372737000
46Kóbor Holló3081136460
47Stoneheart293636371
48Pumuk-Lee270625677
49Jennifer Lopez240823800
50Majtika247623056
51Darkmyth184922485
52Anram Salle188218800
53Lopez de Francon152415900
54Scott Jordo Lee125014000
55Cannibal Dyrr133013300
56AnCor Aryon127311000
57Shark Attack9209200
58Yuin Huff8168100
59Talabér Bözsi8108050
60Rotten'Dar4004000
61Atrix2002000
62Zichinho1219100

Létrehozás: 2019. augusztus 29. 11:00:04Utolsó frissítés: 2019. augusztus 29. 11:22:55 Küldd el a cikket másoknak Nyomtatási forma


Főoldal | Túlélők Földje | Ősök Városa | Kalandok Földje | Sárkányölő | Puzzle | Hatalom Kártyái Kártyajáték | Álomfogó Kártyajáték | Káosz Galaktika Kártyajáték | Könyvesbolt | Alanori Krónika | Shadowrun | Battletech | Íróink | Könyvsorozataink | Fórum | Galéria és képeslapküldő | Sci-fi és fantasy novellák | Regisztráció | A Beholder Kft.-ről | Adatvédelmi tájékoztató

© Beholder Kft., 2003 - 2019
1680 Budapest, Pf. 4 | E-mail: beholder{kukk}beholder{ponty}hu | Tel.: (06-1)-280-7932

Az oldalon megjelent szöveges és illusztrációs anyagok átvétele, másolása, illetve bármilyen módon történő felhasználása csak a Beholder Kft. engedélyével lehetséges.