Vissza a Főoldalra
Helyszín:Hotel Memories, 1077, Budapest, Wesselényi u. 4.
Időpont:2020. október 11. 12 óra (nevezés 11.30-tól).
Szabályok:Az egyszínűség egyedisége - Ez mit is jelent?
Nevezési díj:2300 FT, HSZ tagoknak 2200 Ft.
A nevezési díj magában foglalja a nyereményeket és a helyszín biztosítását.
Díjak:HKK pakli és A pokol kutyája.
Érdeklődni lehet:Eldüen - hkk{kukk}elduen{ponty}hu
Megjegyzések:Kérünk titeket, hogy érkezéseteket a verseny előtti napig jelezzétek emailben: hkk@elduen.hu VAGY privát üzenetben VAGY a https://elduen.hu/eldueni-vandor/ oldalon lévő űrlap kitöltésével.

A verseny az Eldüen Vándor kupa sorozat része. Az állás a honlapon lesz követhető. A versenyen való indulás feltétele a pakli lista leadása a nevezésig (legkésőbb a verseny kezdéséig).

Vegyes kategória - A verseny lezárult!

HelyJátékosPontBuchholzJátszma
1Kurunczi Dávid154224
2Csető Zsolt124224
3Horváth Dávid123921
4Buzás Norbert122820
5Sallai Gábor122720
6András Bence94520
7Várnai Péter93914
8Kahn Evarth93914
9Gergely Ferenc93616
10Ország Gergő93416
11Fülöp Máté93116
12Dárday Gergely73215
13Szkupien Zoltán73114
14Ádám Levente64212
15Vogel Patrik63714
16Makó Gergely63616
17Erdei Kristóf63411
18Mészáros Gábor63315
19Kácsor Dávid62514
20Varga István43411
21Klimkó Mátyás42613
22Kalotay Bálint4159
23Nagy Dániel 4.3368
24Nagy András 2.33010
25Staberecz Vilmos1206
26Nagy Kálmán0221

5. kör
1
Kurunczi Dávid (6)
Horváth Dávid (0)
2
Csető Zsolt (4)
András Bence (2)
3
Kahn Evarth (0)
Sallai Gábor (6)
4
Buzás Norbert (4)
Szkupien Zoltán (2)
5
Ádám Levente (2)
Várnai Péter (4)
6
Ország Gergő (4)
Makó Gergely (2)
7
Gergely Ferenc (4)
Mészáros Gábor (2)
8
Fülöp Máté (4)
Varga István (2)
9
Dárday Gergely (4)
Klimkó Mátyás (2)
10
Nagy Dániel 4. (2)
Vogel Patrik (4)
11
Erdei Kristóf (4)
Nagy András 2. (2)
12
Kácsor Dávid (4)
Erőnyerő (2)
4. kör
1
Kurunczi Dávid (4)
Kahn Evarth (2)
2
Horváth Dávid (6)
Ádám Levente (0)
3
Várnai Péter (0)
Csető Zsolt (6)
4
András Bence (4)
Fülöp Máté (2)
5
Mészáros Gábor (2)
Sallai Gábor (4)
6
Buzás Norbert (6)
Varga István (0)
7
Dárday Gergely (2)
Ország Gergő (4)
8
Szkupien Zoltán (4)
Vogel Patrik (2)
9
Nagy Dániel 4. (0)
Makó Gergely (6)
10
Erdei Kristóf (0)
Gergely Ferenc (6)
11
Kácsor Dávid (2)
Klimkó Mátyás (4)
12
Nagy András 2. (4)
Erőnyerő (2)
3. kör
1
Csető Zsolt (2)
Kurunczi Dávid (4)
2
Horváth Dávid (5)
Várnai Péter (1)
3
Kahn Evarth (4)
Ádám Levente (2)
4
András Bence (6)
Ország Gergő (0)
5
Mészáros Gábor (5)
Erdei Kristóf (1)
6
Fülöp Máté (4)
Vogel Patrik (2)
7
Sallai Gábor (4)
Nagy Dániel 4. (2)
8
Gergely Ferenc (2)
Buzás Norbert (4)
9
Dárday Gergely (3)
Szkupien Zoltán (3)
10
Varga István (4)
Klimkó Mátyás (2)
11
Staberecz Vilmos (2)
Kalotay Bálint (4)
12
Nagy András 2. (2)
Makó Gergely (4)
13
Kácsor Dávid (6)
Nagy Kálmán (0)
2. kör
1
Kurunczi Dávid (4)
András Bence (2)
2
Csető Zsolt (6)
Erdei Kristóf (0)
3
Ország Gergő (2)
Horváth Dávid (4)
4
Várnai Péter (4)
Fülöp Máté (2)
5
Ádám Levente (4)
Sallai Gábor (2)
6
Kahn Evarth (4)
Vogel Patrik (2)
7
Klimkó Mátyás (2)
Mészáros Gábor (4)
8
Kalotay Bálint (2)
Dárday Gergely (4)
9
Buzás Norbert (4)
Makó Gergely (2)
10
Varga István (3)
Staberecz Vilmos (3)
11
Gergely Ferenc (4)
Kácsor Dávid (2)
12
Nagy Kálmán (1)
Szkupien Zoltán (5)
13
Nagy András 2. (2)
Nagy Dániel 4. (4)
1. kör
1
Erdei Kristóf (6)
Szkupien Zoltán (0)
2
Kurunczi Dávid (6)
Nagy András 2. (0)
3
Kácsor Dávid (0)
András Bence (6)
4
Fülöp Máté (4)
Dárday Gergely (2)
5
Sallai Gábor (4)
Makó Gergely (2)
6
Vogel Patrik (4)
Buzás Norbert (2)
7
Várnai Péter (5)
Staberecz Vilmos (1)
8
Varga István (2)
Kahn Evarth (4)
9
Horváth Dávid (6)
Nagy Dániel 4. (0)
10
Csető Zsolt (6)
Gergely Ferenc (0)
11
Ádám Levente (4)
Mészáros Gábor (2)
12
Klimkó Mátyás (3)
Kalotay Bálint (3)
13
Ország Gergő (6)
Nagy Kálmán (0)